Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sos, szükség lenne segítségre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos, szükség lenne segítségre. Tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Egy több hónapos párkapcsolatom ment tönkre, nem részletezném miért... Most pedig nem tudom feldolgozni. Kérlek titeket valaki segítsen... nem tudok menni pszichológushoz, mivel nincs rá pénzem, minden segítséget elfogadok!

Köszönöm!


júl. 22. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Így hogy nem írod le az okokat, mit vársz?

Így nem lehet segíteni......

júl. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Több hónap nem a világ!

Szokták azt mondani, hogy majd jön más, de szerintem ez nagy vigasz. Az már inkább, hogy mindenkinél van jobb. Nálad is és a volt szerelmednél is van jobb. :)

Sírd ki magad.

Idővel könnyebb lesz.

Látatlanban, mivel részleteket nem írtál, ennyit tudok mondani.

Nagyon fáj a szerelmi csalódás, nem vagy ezzel egyedül!

júl. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ennél kicsit konkrétabban kellene írnod. Ha jól értem, abban kérsz segítséget, hogy feldolgozd a szakítást, ehhez pedig azért kell, hogy ki tud mondani a dolgokat.

Ha esetleg nem kívánod nyíltan kiírni, írj üzenetben!

Mindenesetre az bizonyos, hogy csak így max dobálózni tudunk hárító technikákkal.

júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 7:12 óta küldöm a pozitív energiát. Na, segít?

Azért szólj, ha már elég, mert fölöslegesen ne pocsékoljuk.🤓

júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha nem írtam le túl konkrétan, csak félek az illető magára ismer. Tilos bárkinek is beszéljek erről, mert azt mondta következményei lesznek.
júl. 22. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ip cím alapján lefognak nyomozni. Sajnálom
júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van állami doki is!
júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy vége a kapcsolatodnak, küldök neked egy ölelést! <3


Ahogy látom, most elég nehéz neked ezt feldolgozni és nem tudod magamban lezárni. Nem adja meg ezt neked a volt partnered, pedig megérdemelnéd. Ez akkor is megtörténhet, ha általánosságban kevés ideig voltatok együtt, hiszen a lezárás minden kapcsolatnak jár.


Ahogy látom nem megoldás a baráti, családi köröd sem, mert ahogy értem nem beszélhetsz róla. Ez azért aggasztó számomra, mert ezek alapján a volt barátod elnyom téged, agresszív veled szemben, ami feltehetőleg már a kapcsolatotokban is jelen volt. Ez kimondottan aggasztó dolog, amit szakember segítségével kellene feldolgoznod.


Az egyik ötletem az az, hogy megkapd a lezárást, hogy írd le minden érzésed, gondolatod, sérelmed ezzel kapcsolatban és semmisítsd meg a levelet (akár fizikailag, de én sokszor csak laptopon írom le az érzelmeimet). Szerintem ez jobb mint az elküldés, mert konkrétan megszabadulsz a dologtól.


A másik pedig egy pszichológus keresése. Ez azért lenne fontos, mert láthatóan kétségbe vagy esve, és mert a leírásod alapján egy toxikus kapcsolatban voltál. Ezen pedig mindenképpen szükséges lenne dolgoznod. Egyébként tényleg van államilag támogatott pszichológus, nézz utána az interneten, hogy a te környezetedben milyen lehetőségek vannak (TB alapon utánajárni, mentális egészségügyi központok ingyenes lehetőségei, iskolásoknak van iskolapszichológus, stb.).


Kitartást a továbbiakhoz! <3

júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!