Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó reggelt ....szakitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó reggelt ....szakitani szeretnék párommal.. együtt élünk. Van két gyerköc..ház közös..mi a teendő???családtagok nem állnak melettem...gondoljam meg mert egyedül nem tudnám őket ellátni./pénz/ plusz sportolnak és oda apjuk vitte őket....vélemény?.

Figyelt kérdés
júl. 16. 06:49
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek az lenne a legjobb, ha meg tudnátok egyezni. De főleg a gyerekeknek lenne ez a legjobb.

Amit én látok, az az, hogy jelenleg egy beszűkült tudatállapotban vagy, nem tudsz racionálisan gondolkodni, olyan vagy, mint egy sarokba szorított vad, csak a kiutat keresed.

Ennek tudom be azt, hogy a gyerekeidet lerendezted két szóban (sportolnak és oda apjuk vitte őket), egyáltalán nem azon dilemmázol, hogy hogyan sérülnek legkevésbé, nekik mi lenne a jó.

Csak magaddal törődsz, te menni akarsz, ennyi érdekel.

Akkor menjél, a gyerekeket meg hagyd az apjuknál, majd ő a gondjukat viseli.

Gyerektartást mindenkinek kell fizetnie, aki nem neveli a gyerekeit, te letudhatod azzal, hogy írásban lemondasz a házban lévő tulajdonrészedről a gyermekeid javára, a pasid meg cserébe vállalja szintén írásban, hogy nem tart igényt gyerektartásra tőled, miután lelépsz. Gondolom, egy ügyvéd meg tudja fogalmazni.

júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen analfabéta nőtől csak elveszik a gyerekeket, remélhetőleg.
júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Miért vagyok analfabéta??????mi jogod van megsérteni?????gyerekeim az èleteim.miert vennék el tőlem.. idióta......nem tetszik az írásom lapozz tovább..nem kell rá válaszolni.. hivatalos ügy meg kell mert közös a hàz..ő meg innen nem fog elmenni....
júl. 21. 18:32
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

"hivatalos ügy meg kell mert közös a hàz..ő meg innen nem fog elmenni...."

Nem tudod rákényszeríteni, hogy elmenjen abból, ami félig az övé.

Ezt magyarázzuk, de úgy látszik, nem érted.

Vagy megegyeztek, vagy éltek tovább sehogy.

júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
De igen értem..az lenne a legegyszerübb ha eladnánk a házat....
júl. 22. 06:55
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod rákényszeríteni, hogy eladja a házat.


Ezt magyarázzuk, de úgy látszik, nem érted.


Vagy megegyeztek, vagy éltek tovább sehogy...

júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Ó dehogynem, ha elválnak hivatalosan és a bíróság kimondja hogy a fél ház a tiéd, akkor aki igényt tart a házra, elővásárlási joga van megvásárolhatja a másiktól, ha nincs rá pénze akkor el kell adni és mindenki megkapja a részét.
júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

#47

Senkit nem kötelezhetsz a tulajdona eladására.

Meg elválni sem tudnak, hiszen nem házasok.

Kérdező álomvilágban él.

júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Te nem de a bíróság igen.
júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Miérr szakítanál?A szerelem.kihunyt?
júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!