Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó reggelt ....szakitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó reggelt ....szakitani szeretnék párommal.. együtt élünk. Van két gyerköc..ház közös..mi a teendő???családtagok nem állnak melettem...gondoljam meg mert egyedül nem tudnám őket ellátni./pénz/ plusz sportolnak és oda apjuk vitte őket....vélemény?.

Figyelt kérdés
júl. 16. 06:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
88%
Tedd amit jónak látsz.
júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod mi a legjobb számodra, hogyha jól átgondoltad vágj bele! Ha nem és tanácsot akarsz, érdemes leírni a részleteket, hogy más is tudjon segíteni.
júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el több pénzt keresni és tartalékot gyűjteni.
júl. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom ez eldöntött tény.De ha nem tudod eltartani magad akkor hogyan?
júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy ügyvédet, el mondja majd mik a lehetőségeid, mire kell figyelned, vagyonmegosztás, gyermekelhelyezés, stb.

Ha nincs segítséged, a családod sem áll melléd, akkor igen, nagyon gondold át és tervezd meg a továbbiakat.

júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%
A családod valószínűleg attól fél, hogy a nyakukba szakadsz a két gyerekkel. Ők valószínűleg jobban ismernek téged, mint az itt válaszolók, ezért lehet, hogy át kéne gondolni, miként léped meg ezt a dolgot, ha már eldöntötted. Nyilván nem kell beleragadni egy rossz kapcsolatba, de a gyerekek érdekében is érdemes átgondolni/mérlegelni, hogy mi fog változni, mielőtt cselekszel.
júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

"egyedül nem tudnám őket ellátni./pénz/ plusz sportolnak és oda apjuk vitte őket..."

A közös házat el lehet adni, vagy megállapodni, ki marad benne. Gyerektartást kell kapnod.

Ezután is viheti őket az apjuk a sportfoglalkozásokra.

júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi a havi bevételed? Ha a házat eladjátok akkor tudsz venni legalább egy lakást ahová tudnál menni a gyerekekkel? Vagy ha maradnál a hazban akkor ki tudnád fizetni a felét a férjednek? Hitelképes vagy? Ha nincs pénz lakásra akkor az albérleti díjra legalább futná a jövedelmedből? Ha nem jön ki a matek akkor mit csinálsz,elmégy mellékállásban rosszlánynak? Nézel ki annyira extrán(kardashian-segg,nagy csöcsök,ilyesmi) hogy hamar tudj fogni egy pénzes balekot magadnak? Ha mindezekre nem a válasz akkor további kellemes álmodozást kívánok.
júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
88%
A gyerekek valószínűleg nálad maradnak, ki kell venned őket a sportból. A ház feléből max egy albiba tudsz majd költözni, másikat biztos hogy nem tudsz venni. Az apa majd fizet valamennyi gyerek tartást, de az max a havi wc papírra lesz elég. Anyagilag teljesen meg fogsz rekedni és a két gyerekkel albiban elég kemény idők várnak rátok, de gondolom ezt tudod. Sokan végig járták már ezt az utat és nem haltak bele, de csak úgy emlékeznek vissza, mint életük legnehezebb szakasza.
júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldöntötted meg is fogod oldani. Én is féltem, amikor váltam. Lett volna aki támogat, de én nagyon nehezen fogadok el segítséget. Eddig nem is volt rá szükségem. Lett új párom, de nem szorulok rá anyagilag. Nem mondom, hogy könnyű, azt sem, hogy nem kellett lejjebb adnunk az igényeinkből, de inkább ez, mint az az idegbaj, amiből eljöttem.
júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!