Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az egyik fél azért könyörög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél azért könyörög,hogy mondja ki vagy írja le a szakítást a másik,az milyen dolog?A másik ennek ellenére sem mond vagy ír semmit,csak szó nélkül eltűnik,hiába könyörögnek neki,hogy akkor adjon magyarázatot vagy szakítson.Többéves kapcs

Figyelt kérdés
júl. 12. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő idióta, de ezt már leírták itt neked szebben fogalmazva. Csak annyira nincsen semmi agyad, hogy képtelen vagy értelmezni.
júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Milyen kapcsolat az, ahol könyörög valaki?

(Válasz: Megszakítandó!)

júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

"Ha az egyik fél azért könyörög,hogy mondja ki vagy írja le a szakítást a másik,az milyen dolog?"


Fuuuh, ez tetszik. Ha nekem ezért könyörögne valaki, nem mondanám ki soha, csak simán lelépnék.

júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éretlen dolog. Nagyon éretlen. És irreális is számomra. Érthetetlen hülyeség. El nem tudom képzelni felnőtt, értelmes, érett embereknél a szituációt.
júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha ő egy több éves kapcsolatban úgy tűnt el az életedből, hogy még biztosan él, de nem szakított, csak "felszívódott", akkor teljesen felesleges könyörögni, hogy szakítson, vagy adjon magyarázatot.


A szakításon már túl vagytok, próbáld elfogadni és feldolgozni, ne ragadj benne ebben hónapokra, évekre.

júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk ilyen esetben annak akinek könyörögnek, fel kellene ismernie, hogy a másik egy sérült személy, és felkellene ismernie azt is, hogy azzal, hogy nem mondja ki, hogy vége, csak sebet ejt a másikon, konkrétan pszichopata módjára élvezi, hogy fájdalmat okoz ezzel a másiknak, és tudva tudja ezt és nevet rajta, élvezkedik azon, hogy sakkban tartja ezzel.

Számomra az ilyen emberek konkrétan lélekgyilkosok, kedves #3 válaszoló te totálisan ilyen pszichopata, gyilkos, bántalmazó személy vagy.

Elvezné a puncid, hogy van egy hülye fsz, akit feloldozhatnál, de te nem, te "Ha nekem ezért könyörögne valaki, nem mondanám ki soha, csak simán lelépnék." ez konkrétan a te saját betegséged, pszichopata éned.

Remélem egyszer így bánnak el veled is, a hozzád hasonló gyilkos lélektörő senkiházi szarokat, bekellene záratni.

Undorító féreg vagy, és mindneki az, aki ilyen esetben inkább azt választja, hogy a másik nyakába varr egy több éves lelki terhet, és fürdőzik benne, élvezkedve, hogy a hallgatással milyen jól kicsesz a másikkal, ez az igazi bántalmazás, ez az igazi eltiprás, ez az a bizonyos bántalmazás amit ember ember ellen a gyilkosságon kívül eltud követni, bár szerintem ez maga egy gyilkosság, hisz a hozzád hasonló állatok, élvezik, hogy szenved a másik, egy undorító állat vagy!

júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

6


Megkérdezhetem, hogy miből jutottál arra a következtetésre, hogy a 3. hozzászóló nő?

júl. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedre nem kaptál választ? Mondjuk csoda, hogy még nem vágtak ki az ezt megelőző 15 kérdésed iatt.
júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!