Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Át lettem verve! Ti bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lettem verve! Ti bosszút állnátok a helyemben, vagy lépjek túl egy szó nélkül?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy nővel és ghostolt... Nagy nehezen megtaláltam, és más neve van, mint amin én szólítottam. Az igazi nevét nem írom le, de én Juditként ismertem és teljesen más neve van... Kiderült hogy egy hónappal a ghostingolásom után megházasodott Németországban... Mi a szar... Bőven jegyben járt már, mikor egyáltalán elkezdtünk randizni, mert tudom az eljegyzése időpontját is már... Én Budapesten élek... Ez mi? Ha nagyon akarnám, meg tudnám szerezni a férje WhatsApp elérhetőségét, és ott le tudnám buktatni "Juditot"...
jún. 22. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el nem érdemes rá energiát pazarolni.
jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
91%
Jocikàm, egy életed van, ha ilyen dolgokra baszod el, sosem leszel boldog.
jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

De igazából mivel lettél átverve? Azt ígérte, hogy hozzád megy feleségül, vagy csak nem passzoltatok, és nem lett több randi?

Randizgatás = épphogy ismerkedünk egymással. Ha valaki, akivel éppen csak kezdek ismerkedni, egyszer csak eltűnik, hát iszok rá hideg vizet, oszt' kész. A csaj nem egy sokéves kapcsolatot dobott el, csak néhány randit.

jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

#3

Azzal lett àtverve, hogy a csaj valaki más menyasszonya volt, miközben azt hazudta, hogy szingli.

jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
#4-es, nem írta a kérdező, hogy a csaj mondott volna bármit is erről, nekem inkább úgy tűnik, ő látott bele többet a randizgatásba, mint ami valójában volt.
jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Napokban hallottam egy nagyon hasonló sztorit és láttam is a bizonyítékokat. Hányinger némely nő.
jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Nem értem!

Ti pasik nem vagytok képesek veszíteni?

Nem kellettél neki, sokkal jobbat talált!

Csinálj amit akarsz, állj fejre , állj bosszút, de akkoris veszítettél!

És még ha le is buktatod, és még el is hagyná a pasi, akkoris találna valószínűleg ezerszer jobbat nálad.

Te kicsinyes vagy, férfiatlan,gyerekes és egy picit szellemi fogyatékos is, mivel nem tudsz veszíteni.

Engem megcsalt az exem, lelépett egy másik nővel.

Le se sz@rtam, mert egy valamim mindig volt már fiatalon is: tartásom!

jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

#7: Téged ki kérdezett? Habozzon máshol a szád a tartásoddal együtt.


#5: Ha valakivel ismerkedünk, akkor természetes, hogy azt feltételezzük, hogy szingli. Normális ember aki kapcsolatban van, nem megy el ellenkező nemű ismeretlen idegenekkel találkozgatni egyedül vagy közli a legelején, hogy nem szabad a pálya, mert van párja

jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is engedd el, nem érdemes ebbe jobban belebonyolódni.
jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

8 és téged ki??

Menj vissza aludni inkább a kutyusok mellé. Szia.

jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!