Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Át lettem verve! Ti bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lettem verve! Ti bosszút állnátok a helyemben, vagy lépjek túl egy szó nélkül?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy nővel és ghostolt... Nagy nehezen megtaláltam, és más neve van, mint amin én szólítottam. Az igazi nevét nem írom le, de én Juditként ismertem és teljesen más neve van... Kiderült hogy egy hónappal a ghostingolásom után megházasodott Németországban... Mi a szar... Bőven jegyben járt már, mikor egyáltalán elkezdtünk randizni, mert tudom az eljegyzése időpontját is már... Én Budapesten élek... Ez mi? Ha nagyon akarnám, meg tudnám szerezni a férje WhatsApp elérhetőségét, és ott le tudnám buktatni "Juditot"...
jún. 22. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább, az egész nem ér annyit, hogy energiát pazarolj rá.
jún. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Akik azzal jöttek, hogy nem is lettem átverve, meg nem tudok veszíteni, azoknak reagálok. Az ismerkedésünk, a randijaink annak jegyében teltek, hogy mindketten egyedülállóak vagyunk - pedig ő nem volt az. Jegyben járt, és tudta, hogy le fog lépni. Kicsit szórakozott velem, aztán visszament külföldre a már rég leszervezett esküvőjére. Én nem veszítettem, mert sosem volt esélyem. És igenis át lettem verve, mert hazudott. Én legalábbis így látom ezt.


A logisztikáját viszont nem nagyon értem, hogy tudott a jegyessége alatt egy hónapra lelépni Magyarországra? Csak arra tudok gondolni, hogy a szüleinél volt egy hosszú látogatáson, és addig keresett valakit, akivel elüti az időt. Ez lettem én.


De amúgy úgy döntöttem, nem állok bosszút.

jún. 23. 09:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Az énem fele azt mondaná, hogy igen. Viszont ismerek nem egy olyan esetet, hogy valaki felhasználta az illető képeit és így akarta rossz helyzetbe hozni. Nem tudhatjuk, hogy tényleg ő volt-e. Különben meg csak levelezni kezdett és nem történt semmi. Én is elkezdtem írogatni valakivel, mikor kilógott a lóláb páromnál. Bár aztán én gerinces voltam és megmondtam egyenesen a visszalépést.
jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#7

Te biztos jó kérdéshez írtad a válaszaid? Lefagyott a készüléked, indítsd újra.

jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!