Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha szó nélkül egyik reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szó nélkül egyik reggel elszököm külföldre, és nem jelentkezem többé az büntetendő? Megkeres a hatóság?

Figyelt kérdés

Házasok vagyok, de ez nem házasság hanem egy zsarnoki rendszer, mégis az én szüleim és családom ezt a férfit erőltették ràm évek óta, mert hogy mellette jó életem lesz (anyagilag) ezért házasodtunk össze. Csak 8 hónapja vagyunk házasok, előtte évekig együtt éltünk, most az esküvő óta mindenki erőlteti a gyermekvállalást, és a férjem is nagyon akarja már. Én minden hónapban hálás vagyok hogy nem estem még teherbe, ezt amúgy próbáltam vele is megbeszélni, hogy én még nem készültem fel erre, nem szeretném még, de kiakadt hogy mégis hova várnánk ennyi idősen? És mindig erőszakkal védekezés nélkül vagyunk együtt mert ő akarja már az utódot. Igazából gyermeket szeretnék, csak nem vele, nem tőle, nem egy ilyen házasságba ahol semmi megértés, semmi közös téma, semmi tisztelet, szeretet nincs. Reggel elmegy, majd késő este jön haza, bunkó, flegma velem mindig, egy jó szava nincs hozzám, csak bánt abban az itthon töltött 2 órában. Hozzá kell tennem, hogy ez hogy bánt és így viselkedik, nem fizikai agresszió, nem ver meg, de amit lelkileg művel….

Így érzem nincs hivatalos kiút ebből.

Mernék ilyet felhozni a családomnak hogy el szeretnék válni, vagy a férjemnek…minden téren tönkre tennének.

Nem tudom leírni milyenek… egyszerűen el akarok tűnni.

Gondolkozom mostanában azon hogy elszököm, el is kezdtem rá félre tenni, amiről a férjem nem tud, de mivel az anyagiakat is ő ossza be, így ami fizetést letagadok titkolok előle az tényleg kevés összeg, de a lényeg hogy gyűlik. És egyszer elég lesz elmenni. Van egy saját autóm, abba be pakolnèk délután mikor ő nincs itthon, és el tűnnék. Kerestetnének, ő is és a szüleim is… én pedig az EU-n belül telepednék le. Mi várna így rám??? Alá írok én minden válási papírt és vissza is jövök Magyarországra aláírni, csak ne kelljen ezzel az emberrel és a szüleimmel találkoznom többet. Ha ezt a törvény nem teszi lehetővé, inkább bújkálok örökre


jún. 20. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy keresnek. Vagy ha mégis, megmondod a yardnak a szitut és annyit fognak mondani, hogy ok, sok szerencsét, 18 feletti személyt nem hurcolnak vissza sehova, max átadják az üzenetet, hogy életben vagy, ennyi.
jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem fignak keresni de vmi minimális üzenetet hagyjál hátra
jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Fognak keresni és mégis fognak találni. Viszont miután meggyőzött a rendőrség hogy jól vagy és önszántából léptel le, nem foglalkoznak tovább az üggyel. Megkérdezik, hogy az elerhetosegeidet odaadhatjak-e a téged kereső családodnak. Ha nemet mondasz, akkor csak annyit közölnek velük, hogy megtaláltak, jól vagy, de nem akarsz kapcsolatba kerülni velük.
jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem fognak keresni, azaz de, de mivel jól vagy, atadjak az üzenetet hogy jól vagy, és kész.

Amúgy mellékesen megjegyzem hogy szedj gyógyszert addig is ha tényleg nem akarsz teherbeesni, (persze jól dugd el, nehogy megtalalja)

Meg mi az hogy erőszakosan kozosul veled? Rugnam le magamról.

jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Azt remélem tudod, hogy házasságban is nemi erőszak, ha akaratodon kívül közösül veled...

Válasz a kérdésedre: ahogy írták elöttem, simán elmehetsz. Hagyj egy üzenetet azért, hogy elmentél és ezzel együtt add be a válókeresetet. Megkeresnek, ha eltűnt személyként bejelentenek, de semmi nem lesz, nem visznek vissza, nem adják ki a címed. Megnézik, hogy jól vagy, nem elraboltak, nem kényszerítettek stb és ha kéred nem adják ki a címedet, csak annyit, hogy megtaláltak, élsz és nem óhajtasz kapcsolatba lépni velük.

jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Önálló felnőtt ember vagy, tehát oda mész, ahová akarsz. És a te döntésed volt, nem a családodé, hogy házasodsz mégis ezzel az emberrel. Miért nem voltál határozottabb és léptél le akkor lyányom?
jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok önálló gondolatod van, nem csoda, hogy így meg tudtak vezetni.
jún. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!