Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nemrég feloldottam az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nemrég feloldottam az exem és most én vagyok neki letiltva akkor ez most mi?

Figyelt kérdés
júl. 4. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"akkor ez most mi?"

Feloldottad az exed, és most meg te vagy neki letiltva.

júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ő gondolom megsértődött azon hogy te tiltottad, és rendszeresen rád keresett hogy mikor oldod fel, hogy aztán ő tilthasson le 🤡 Ez szerinted felnőtt párkapcsolatok kategória?
júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

#2


Lehet úgy is tiltani valakit, hogy le vagy neki tiltva, szóval még csak meg se kellett várnia.


Egyébként mi lenne? Ugyan az amit te is csináltál.

júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, abszolút jó tanácsként mondom, ne foglalkozz az ex-el.

Ilyen pitiáner hülyeségek ki kit tilt... nem mindegy?

Akarsz még vele lenni? Nem. Ha meg igen, minek tiltottad???

Na látod.

Ha vége, akkor legyen vége.

Gondolj arra, hogy nem hiába ex, szakítottatok. Biztos nem ok nélkül, brahiból történt meg a szakítás.

júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
21%

Asszem van is esze, meg nincs is.


Ha letiltott, akkor még figyelget,

de volt elég gógyi, h letiltson.

júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Zavarta hogy feloldottad. Nem akar semmit.
júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harmónia 😂
júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél, hogy az új párja megtalál téged az exed kapcsolatai között, mert ő nézegeti a telóját, és veri is néha. Veszélyes, spontán, kiszámíthatatlan ember lehet az új párja, de nagyon sok pénze van, ezért foggal körömmel küzdhet az exed az új kapcsolatáért. Még ha néha kap egy monoklit, akkor is megéri. Ibizára, Mallorcára el kell jutni valahogy, nem lehet egy életen át az akciós párizsit vadászni a boltban.
júl. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!