Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális? Nem hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Nem hiányzik az exem, nemrég szakítottunk. Később fog előtörni?

Figyelt kérdés

Három hete szakítottunk az (ex)barátnőmmel. Nem ez volt az első szakítás egyébként, voltunk külön pár hetet korábban is. Sokat martuk egymást az utolsó hónapokban.

Nem hiányzik egyáltalán. Kb egy hete elkezdtem érdeklődni más nők iránt, úgy érzem tudnék nyitni mások felé, de aktívan nem keresek senkit. Élvezem az egyedüllétet.

Félnem kell attól, hogy később fog előtörni a szerelmi bánat?



2021. aug. 26. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Felnott ember ilyen kerdest ir ki? Hogy a banatban tudsz egyaltalan letezni?
2021. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez volt az első komolyabb kapcsolatom.
2021. aug. 26. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Nem ez volt a kerdes, hanem azt, hogy szerinted ez egy olyan felnott problema, amiben neked tanacsot kell adni? A cipofuzesrol nem kersz tanacsot, hogy jobbrol, balra, vagy balrol jobbra fuzd? Hany evesen tudtad elerni ezt a tini szinvonalat?
2021. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Normális. Nekem egyik exem se hiányzott szakítás után, pedig voltak több éves kapcsolataim. Mire a szakításhoz eljutottunk, már olyan szinten elegem volt belőlük, hogy csak megkönnyebbülést éreztem. Ez később se változott.

Veled is ez történik, megszabadultál egy több hónapja tartó szenvedéstől. Eu jó dolog.

2021. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

25. Korábbi kapcsolataim max egy évig tartottak. Szakítás utáni szerelmi bánattal.


Ha ennyire egyszerű, hogy csak én vagyok a hülye tini hozzá, akkor rendes választ miért nem lehet írni?

2021. aug. 26. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokban függ attól is hogy mit éreztél szakítás után.. ha megkönnyebbültél,valószínűleg tudod hogy így helyes és ez tett jót neked.
2021. aug. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!