Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felköszöntsem születésnapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel nagyon közeli viszonyban voltunk egymással, közös vonzalom, titkos találkák, folyamatos beszélgetés stb...

Én beleszerettem, ő viszont egyéb körülmények miatt nem tudta viszonozni Így megszakítottuk a kapcsolatot, hogy könnyebb legyen mindenkinek de egyébként teljesen jó viszonyban váltunk el. Ennek már 6 hónapja.


A napokban születésnapja lesz. Én szívesen felköszönteném írásban, de félek, hogy esetleg furán veszi ki magát vagy nem is tudom.

Az érzéseim már elmúltak tehát semmi hátsó szándékom nincs.


Köszönöm ha normálisan válaszolsz.


júl. 3. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek? Megszakítottátok a kapcsolatot fél éve.
júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem belefér egy boldog születésnapot üzi.
júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne köszöntsd fel, azt fogja gondolni nem vagy túl rajta még.
júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek is köszöntenéd fel? Valld be legalább magadnak, ha egy hangyányit is, de érzel még valamit. Ha a kapcsolat megszakadt, udvariasságból miért is köszöntenél fel valakit? Ennyi erővel az összes volt barátot, ismerőst, stb. felköszönthetné az ember, szóval semmi értelme. Gondolj bele, majd 5 év múlva az összes exet felköszöntgeted? Fölösleges.
júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazatok van.

Köszönöm szépen :)

júl. 3. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Én nem tudnék most dönteni a helyedben. Valószínűleg hagynám, 24 óra hamar elmegy, ki lehet bírni.

Az a kérdés, tudtára akarod-e hozni, hogy gondolsz rá. Kedves gesztusnak is felfogható. Azt csak ő fogja tudni, hogy mit fog érezni, ha megkapja az üzeneted.

tegnapelőtt 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!