Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti fel szoktátok köszönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fel szoktátok köszönteni születésnap, névnap alkalmából az exeiteket?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csupán azért nem, mert egyikkel sem vagyok beszélőviszonyban, egyes esetekben miattam, más esetekben pedig miattuk. Ha beszélőviszonyban lennék valamelyikkel is, természetesen felköszönteném.

20l

2015. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt egy exem, akivel elvileg baráti viszonyban maradtunk, vele egy ideig még köszöntgettük egymást, de aztán az is elmaradt. Szerintem nem sok értelme van.
2015. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Születésnapra igen (a legtöbbjüket, legtöbbször), névnapra nem - valahogy nem mennek nekem a névnapok, a szűk családi körön és a legjobb barátaimon kívül senkinek a névnapját nem vagyok képes megjegyezni:(

Természetesen ez fordítva is működik", minden exemmel békességben szakítottunk.

2015. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem! csak a legutóbbit mert nem váltunk el haragban
2015. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, mivel mikor megtudta, hogy lett új párom (szakítás óta akkor már 2 év telt el), "elvégzett egy beállítást" s azóta nem ismerősöm, szóval nem.
2015. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egyiküket, akivel nem haragban váltunk el. Nem szoktunk beszélni, de írunk egymásnak szülinapkor, névnapkor.
2015. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem...mert Ők a múltamat képezik és most a jelenben élek.

37F

2015. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel joban valtunk el, a legutobbival beszelo viszonyban is vagyunk igy igen. Utobbit sms-ben szoktam koszonteni a szulinapjan es nevnapjan, a tobbit csak a szulinapon fb-n.
2015. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkit felköszöntök, aki eszembe jut. Óvoda óta.
2015. szept. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!