Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az hogy a fiút akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiút akit mindennél jobban szerettem, egy idő múlva el vesztettem?(2 év után) Már nem az életem része. És azóta nem sikerült meg kedvelnem úgy igazán senkit sem. Még csak közeli barátot sem találtam

Figyelt kérdés

Velem van a gond ilyenkor?

Vagy nem vagyok még túl rajta?

Nem sikerül senkivel sem szorosabb viszonyt ki alakítanak, vagy ha igen, azt is elrontom.


tegnapelőtt 14:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ki alakitanom*
tegnapelőtt 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokszor nem csak az, hogy nincs túl rajta az ember.


Nehéz megfelelő társat találni.


Szeretünk minél kevesebbet beleölni a keresésbe....legyen minél közelebb max 30 km-re, legyen csak 23-27 év közötti stb.


sok randin túl vannak jónéhányan míg találnak egyáltalán olyat akivel elmennének még 1 randira is akár.


Idő, megtetszik végre valaki...az is idő...összehozni egy randit, megismerni...és ha nem jó újra és újra. Ez így megy.

tegnapelőtt 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Egy ideig tudat alatt is mindenkit hozzá hasonlítasz,és teljesen természetes,hogy ezt az összehasonlítást egy liezon se állja ki. Kell még egy kis idő.
tegnapelőtt 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkellellett volna engedeni
tegnap 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!