Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El szúrok minden kapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szúrok minden kapcsolatomat, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ha találok is egy rendes férfit, valamilyen úton módon előbb utóbb el veszitem, valamilyen oknál fogva, hiába szeretem. Ha valaki volt már hasonló cipőben hogyan lehet ezen változtatni?
jún. 11. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy rendesek azok a pasik?
jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy esélyt adsz normális férfiaknak is.
jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mik voltak ezek az okok pontosan? Egyáltalán melyik fél miatt lett vége a kapcsolataidnak? Ez így kevés infó ahhoz, hogy segítsünk.
jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát többnyire miattam. Hiába próbálok, próbáltam változtatni magamon, mindig ugyan az a vége. Nehezen vagyok önmagam
jún. 11. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen konkrétum? Pl. mi miatt lett vége a legutóbbinak? Miket szerettél volna változtatni magadon? Ha nem szeretnéd ide kiírni leírhatod privátban is.
jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre így tényleg nehéz válaszolni. Lehetettt a hiba bennük is, benned is. Tényleg nem lehet ezt így kijelenteni konkrétumok nélkül.


F

jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel rontod el?
jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyedül tangózni, tehát nem mindent csak te szúrsz el.
jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!