Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkedik valaki így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik valaki így, ha ő bántotta meg a másikat?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántottak, indok nélkül szakitottak velem és a folyamat is nagyon sértő volt. Pár hét múlva új barátnője lett. 5 hónap után újra láttam, sőt egymás mellett mentünk el. Én ránéztem, de ő félre nézet és nem is köszönt.

Ő bántott meg, ő volt a paraszt és még ő néz levegőnek. Én még köszöntem is volna neki, de nem azért mert érzek íránta, hanem azért, mert ember vagyok és nem fogok átnézni sebkin. Az nem én lennék. Úgy látszik én még ne barátnöként sem érdeklek meg egy köszönést.

Ez most nagyon fájt. És ezek után hidjem azt, hogy majd egyszer valakinek fontos leszek, hat.....


jún. 10. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért fáj?!

Örülj, hogy megszabadultál ettől a tahótól.

jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Higgyem*
jún. 10. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a mártírkodást....

Az hogy egy férfi milyen gyökér, nem függ össze azzal, hogy veled más hogy fog bánni. Azzal összefügg, hogy veled más hogy fog bánni, hogy te kit engedsz közel magadhoz, milyen férfiaknak adsz esélyt, és mennyire ismered meg őket, mielőtt beleéled magad a kapcsolatban.

Ne téves következtetéseken rinyálj. Az ember azzal szakít, akivel akar, ha bunkó, akkor örülj neki, hogy nincs veled és foglalkozz magaddal, építsd magad mentálisan és fizikailag, akkor előbb utóbb majd rájössz, hogy jobbat érdemeltél mindig is.

jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs azon a szinten... Igen egyszer valakinek fontos leszel, ezt a bunkot ne szedd a szivedre. A Te hozzáállásod is fontos,ha a multat ragasztod a jelenedbe es ilyeneket elkonyvelsz, akkor hogy is adnál teret valami szépnek es ujnak? Szedd össze magad,légy bator élni
jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!