Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túl lehet lenni ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet lenni ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 éves pasi vagyok és 1 éves párkapcsolatom véget ért még a nyáron. Azóta nem tudtam elengedni. Fél éve szenvedek és nem ,hogy csillapodna inkább napról napra jobban hiányzik a hölgy. Rettenetes fájdalmakon mentem keresztül. Úgy voltam ,hogy egy életet terveztem leélni vele. A rengeteg szép emlék nem hagy szabadulni . Ez valaha el fog múlni ? Azt érzem senki nem fogja tudni őt pótolni már sohasem. Rettentően szenvedek és úgy vagyok vele ,hogy már senkit nem tudok szeretni. Megosztanátok a tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban ,hogy hogyan vészeltetek át egy hasonló csalódást? Jöhet nála jobb aki feledtet majd mindent ?


jan. 20. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Hagyjátok már ezt a hölgyezést, nagyon gáz.

Nem a XV.században élünk.

jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakított, mivel indokolta?

Ha megmondta, gondolkozz el fölötte, hogy mennyire van igaza, benne nem volt-e hiba.

Ha a szakítás végleges (a kérdésedből úgy vélem, hogy végleges), akkor ne akarj azonnal újabb komoly kapcsolatot, de keresd a leendőt, az igazit. Minden seb begyógul egyszer. Járj ide-oda a magad korosztálybeli fiúkkal (barátok, mukatársak). Igyekezz társaságba járni. Sok sikert!

jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat tartogat szamodra a sors, igy fogd fel, en mindig igy zartam le a kapcsolataimat (kettot) es tenyleg jott jobb, aki a ferjem is lett.
jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
örülj neki hogy csak 1 évet buktál!
jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl...
jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Túl fogsz lépni rajta. Nagyon friss méh az élmény. Szerintem is örülj, hogy csak 1 évet pazaroltal el az életedből.
jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Küldhetünk egy 100 as zsebit ha az segít. Mást nem tehetünk. Keress valami hobbit ami leköt.
jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Ezek természetes érzések, és nyilván túl fogsz lépni rajta, de neked is akarnod kell, és van, amit tehetsz is érte.


Első körben a szép emlékeket rakd el egy olyan helyre, ahol nem vehetőek elő azonnal, és nem nézegethetőek.

Pl messenger beszélgetés archiválása, majd törlése. Ez igaz bármely más üzengetős platformra. Fb ismerősök közül törlés, de minimum a követésének a leállítása, hogy ne dobálja fel folyton a dolgait a hírfolyamban.


Közös fotók ugyanez! Én azt csináltam, hogy összegyűjtöttem az összeset egy helyre, becsomagoltam egy óriási ZIP-be, és feltöltöttem egy felhő tárhelybe. A gépemről pedig kitöröltem az összeset. Így nem dobtam ki, de nem voltak ott egy mappában, ahonnan bármikor meg tudtam nyitni.


Tárgyakat, amiket tőle kaptál elrakni egy dobozba a szekrény mélyébe, ha lehet olyan helyre, aminek eléréséhez a fél szekrényt ki kell pakolni. Ebbe beletartozhatnak akár ruhák is, azokat is valahová rakd el, hogy ha majd túllettél rajta, akkor használhasd.



Ami még fontos, hogy a felszabadult idődet töltsd ki! Ha abbahagytál valami tevékenységet, hogy több időt tölts vele, akkor azt kezdd újra, vagy kezdj bele olyan dologba, amit akár régóta szerettél volna, de párkapcsolat mellett nem jutott rá idő! Kérd meg a barátaidat, hogy segítsenek neked azzal, hogy több időt töltenek el veled!



Fontos még - talán ez a legfontosabb -, hogy ha eszedbe jut, akkor igyekezz azonnal elterelni a gondolataidat. Vegyél elő egy könyvet, rakj be egy zenét, kapd elő a Doulingo-t és csinálj meg rajta 2-3 nyelvleckét, főzz magadnak egy jó kaját...bármi, ami agyi kapacitást igényel.

A szervezet nem hülye, nem fogja kínozni magát örökké azzal, hogy feleslegesen keringeti a véráramban a szerelemért és kötődésért felelős hormonokat. Ha nincs pozitív visszacsatolás, azaz egyre kevesebbet gondolsz szerelmed tárgyára, akkor egyre kevesebb hormon lesz a véredben, emiatt még kevesebbet gondolsz rá, és egyszer csak már nem is érdekel. Ez lebegjen a szemed előtt, hogy egyszer mindenképpen vége lesz, csak egy kicsit kell még kibírni :)

jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített, hogy a tőle kapott ajándékokat eladtam a neten. Legalább ennyi hasznom volt belőle.
jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj!

Túl!

jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!