Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, miután munkából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, miután munkából hazaértem, ex barátnőm hagyott egy kis " ajándékot ". Nagyon sok értéktárgyat megrongált a lakásban, és magában a házban is kárt tett. Feljelentést tehetek ellene, hogy a kárt megtérítse?

Figyelt kérdés

Saját családi ház. 2 évig voltunk együtt. Abból 1 évet lakott nálam. A házhoz, és ami benne vannak tárgyak egy turmixgépen kívül semmit nem tett hozzá. Számlákat, kaját mind én fizettem, de ez igazából nem lényeg. Nagyon nem működött már a kapcsolat, ezért kértem, hogyha munkából hazaérek addigra cuccoljon el, és ami nem megy, azt ne erőltessük. Ami az övé azt vigye nyugodtan. Mire hazaértem ő el is cuccolt, de a fürdőben betörte a tükröt, TVt leborította, hangprojektor kábelét elvágta, összes növényt, virágot kiborított a földre, szőnyegre, ketchappal összekente az ablakokat, falat, laminált padlót összecsikargatta, konyhában 2 csempét felvert és még sorolhatnám milyen felfoghatatlan dolgokat csinált.. Ha én ezeket mind lefotózom, és feljelentés teszek.. Van rá esély, hogy ezt a kárt amit tett a bíróság kötelezze megtéríteni?

Próbáltam beszélni vele, hogy ez mégis micsoda.. Mondta gúnyosan, hogy " ajándék " és rámnyomta a telefont.


2023. szept. 17. 23:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#20 Nagyon nem volt mindegy. Ugyanis eleinte nem ilyennek mutatta magát.

Amikor felhívtam indítottam egy hangfelvételt, és megkérdeztem, hogy mégis ez micsoda amit csinált, amire ő annyit mondott, hogy " ajándék " és rámnyomta. De utána kapcsoltam, hogy ezért engem is elővehetnek amiért hangfelvételt készítek a másik tudta kívül.. Szóval ezzel nem vagyok előrébb.

2023. szept. 18. 06:43
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem hívtad ki azonnal a rendőrséget, amikor hazamentél erre, akkor elég nehezen tudnád bizonyítani, hogy mi történt és ki az oka...anélkül meg hogy követelsz tőle bármit?

Igaza van az előttem szólónak...legközelebb kicsit ismerd meg jobban, meg nézd meg jobban, hogy kit költöztetsz a házadba, és ne csak az legyen a szempont, hogy jól néz ki...Ne mondd, hogy az ilyesmi viselkedésnek az égvilágon semmi előzménye nem volt, hogy milyen egy agresszív, putris k--va, aki károkozással torolja meg a ...mit is? Ha tőled mindig csak jót kapott, meg eltartottad, akkor mire fel történt mindez?

2023. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
17. Igazad van. Ami megtörtént, megtörtént.
2023. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Nezzed ezt a csatornat,h a kovetkezo ne ilyen legxen:


Az osszes reszt hallgasd meg.


Narcisztikus Mozaikok

Youtube


[link]


Mackenzie: Kezikonyv mergezo emberekhez


De a youtube csatorna sokkal jobb!! Raismersz a kovetkrzore az elso randin!!

2023. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%
Kikoltozrskor mindig otthon kell lenni felugyelet celjabol.
2023. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az ugyved dragabb,mint a cuccokst ujravenni.
2023. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

18, 20 és többiek, elmondom újra, bűncselekménynél nem a sértettnek kell bizonyítania.

Erre van a rendőrség, ügyészség és a bíróság is. Meg az adók.

2023. szept. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
AKkor kellett volna kihívni a rendőrséget, amikor hazaértél és megláttad, mi történt.
2023. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!