Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, miután munkából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, miután munkából hazaértem, ex barátnőm hagyott egy kis " ajándékot ". Nagyon sok értéktárgyat megrongált a lakásban, és magában a házban is kárt tett. Feljelentést tehetek ellene, hogy a kárt megtérítse?

Figyelt kérdés

Saját családi ház. 2 évig voltunk együtt. Abból 1 évet lakott nálam. A házhoz, és ami benne vannak tárgyak egy turmixgépen kívül semmit nem tett hozzá. Számlákat, kaját mind én fizettem, de ez igazából nem lényeg. Nagyon nem működött már a kapcsolat, ezért kértem, hogyha munkából hazaérek addigra cuccoljon el, és ami nem megy, azt ne erőltessük. Ami az övé azt vigye nyugodtan. Mire hazaértem ő el is cuccolt, de a fürdőben betörte a tükröt, TVt leborította, hangprojektor kábelét elvágta, összes növényt, virágot kiborított a földre, szőnyegre, ketchappal összekente az ablakokat, falat, laminált padlót összecsikargatta, konyhában 2 csempét felvert és még sorolhatnám milyen felfoghatatlan dolgokat csinált.. Ha én ezeket mind lefotózom, és feljelentés teszek.. Van rá esély, hogy ezt a kárt amit tett a bíróság kötelezze megtéríteni?

Próbáltam beszélni vele, hogy ez mégis micsoda.. Mondta gúnyosan, hogy " ajándék " és rámnyomta a telefont.


2023. szept. 17. 23:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
15%

Mi értelme volt a pillanatragasztónak?

Az hogy nem bírta a kilincset kinyitni jól megrángatta tiszta nutella lett a keze, utána végigpróbálta mindegyiket a sötétben mire észrevette hogy tiszta kutyagumis a keze.

2023. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%
8. Az előzmény? Csak azért kérdeztem, mert nem mindegy, hogy mondjuk szétcsaltad/vagy még durvább, és azért csinálta bosszúból, vagy simán egy őrült, akinek valami nem tetszett és bekattant. A kettő között azért van egy elég nagy különbség. De így már értem.
2023. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


#6 Sajnos nálam ez nem opció. Nekem ez olyan gyerekes.. Felnőtt emberek vagyunk. Attól, hogy én is kib*szok vele, még nem lesz megtérítve a károm és a munkaidő amivel ezekkel a rongálással okozott. Csak fokozom és ő is még jobban visszaszivat vagy akármi.. soha nem ér véget.. nekem ez nem fér bele az életembe.

2023. szept. 18. 00:19
 14/28 anonim ***** válasza:
10%

6-os!

Kevés ilyen beteg dolgot olvastam mint amit írtál.

Le a kalappal.

2023. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát, kérdező, ritka nagy r...cot fogtál ki, már bocs, hogy ilyen jelzőt aggatok az exnődre. Sajnos én is voltam hasonló helyzetben, ha nem is ennyre durvában. nagyon oda kell figyelni, milyen partnert választ az ember, mert alaposan ráb..szhat. Szerintem per játszhat! Ez rongálás, ami büntetendő tudtommal.
2023. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

#9 Bíztam benne, hogy csak csiszolódnunk kell, és majd kialakul, felnő ahhoz, hogy miről szól ha két ember közösen kezd jövőt tervezgetni.. De nem igazán láttam ebben partnernek és ezért is mondtam neki, hogy akkor itt én befejeztem. Mert már többször is próbáltam volna vele ezt megbeszélni.. De mindig behisztizett ezen.. Aztán tovább léptünk és semmi változás. Belefáradtam ..

#12 Dehogy csaltam szét. Semmi ilyesmi. Mert a szex nagyon jó volt köztünk! Eszembe sem jutott, hogy félrelépjek.

2023. szept. 18. 00:23
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"Az előzmény? Csak azért kérdeztem, mert nem mindegy, hogy mondjuk szétcsaltad/vagy még durvább, "


EZ tök mindegy, ilyent akkor sem tehet. Nyilván mehet a feljelentés, csak nehezen tudod bebizonyítani, hogy ő volt.

2023. szept. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
35%

Pf. Felesleges. Bizonyitanod kell, h ő volt. Van róla felvétel?

Jol nezett ki! Ugye az a fontos! 🤣 majd máskor nem a kulso lesz az elso szempont

2023. szept. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
#18 Igen jól nézett ki. De ha csak az számított volna akkor maradt volna szexcimbi.. 2 évig voltunk együtt. Abból 1 évet úgy, hogy külön laktunk. Amikor még a szüleinél lakott volt, hogy több napot lent volt nálam. Akkor nagyon jól ment minden! Ezért is gondoltam úgy, hogy akkor ideköltözhetne és akkor játszunk komolyba. De utána már kezdődtek a problémák.. És bukott ki milyen is. De ezt sosem gondoltam volna, hogy ilyen megtörténhet..
2023. szept. 18. 06:25
 20/28 anonim ***** válasza:
58%

19

Ezért jó szép nőnek lenni! Mindegy milyen vagy belül!

Na szóval:

Megteheted a feljelentest, de v.szinuleg bizonyitek hiján ejtenek majd mindent, és lezárják a nyomozást az ismeretlen tettes ellen! Bizonyiték nincs? Kamera, bármi?

2023. szept. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!