Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már mert párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már mert párod állandóan "szenvedett"?

Figyelt kérdés
Az egész élete egy óriási dráma és szenvedés volt, olyan apró dolgokon is nyavalygott és eljátszotta a hattyú halálát hogy pl. kiömlött egy pohár víz.

2023. júl. 15. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Csak kellett volna, de egy társfüggő fsz voltam.
2023. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyennek alapjába véve az a baja, hogy nincs rendesen megdugva.
2023. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Kölcsönösen elegünk lett a másikból,így gyakorlatilag kidobtuk egymást.Nyilván mert én is éppúgy hibás voltam a szakítás létrejöttében.


Egyébként igen,őt folyamatosan bántotta a világ,a végén már azért is leüvöltött,mert merészeltem felhívni.Ugyanis neki óriási válságban van az élete,a főnökei és a kollégái is s...ggfejek,őt senki nem érti meg,őt mindenki bántja,plusz halálos beteg,amiről amúgy a mai napig nincs konkrét bizonyíték...

Hagyjuk is kategória.

2023. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen miatt nem szakítanék. Az okot kellene megtudni. Azt nem tudom elfogadni, hogy emiatt az illető ki legyen dobva. Ez úgy hangzik, hogy kutyát se érdekli a lelke, ha nyekereg, akkor lapát… csak amíg vidám vagy és szórakoztató addig vagy jó, ha unom a dolgaid akkor takarodj.

Én inkább megpróbálnám megérteni mi a baja, minthogy lehülyézzem, és eldobjam. Ebből arra következtethet (jogosan), hogy igazán sosem volt szeretve.

2023. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!