Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem merek szeretni mert félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szeretni mert félek a csalódástól mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatról a másikra hagyott el az ember akit őszintén szerettem és brutálisan összetört. A szakítás már majdnem másfél éve volt, azóta túl vagyok egy új kapcsolaton és szakításon is, aminek azért lett vége, mert az összetört szívemmel nem voltam képes őt szeretni.

Mit tegyek? Hogy tudnám újból kinyitni a szívemet? Régen olyan szeretetteljes voltam, nem érdekelt ki mit érez irántam, csak úgy szerettem a környezetemben levőket. Most pedig elzárkózok tudat alatt minden érzéstől, egyszerűen borzalmas mennyire nem érzek semmit, mert félek hogy újra összetörnek. Bármikor bárki otthagyhat akit szeretek..így hogy érezhetnék újra szeretetet..?


2023. ápr. 20. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
1,5 év semmi. Nem véletlen, hogy igazán szerelmes az ember max.2-3-szor lesz az élete során. Átlagold el, 10 évente jut egy. Nyilván függ attól, ki meddig nyalogatja a sebeit, mennyire jár társaságba. A 4 fal közt nehezebben botlik újabb nagy Ő-be.
2023. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen alapon minek eszel,hiszen úgyis kijön alul majd minden...

Nem kell elzárkózni,de ha van valakid,akkor ne sztárold és ne rajongj érte - legalábbis ne mutasd ki.A nagy csimpaszkodás,szeretetfröccs legalább olyan rossz,ha nem rosszabb.

Ismertem ilyet, eddig három házassága ment tönkre,elhagyták,mert csimpaszkodott,örökké a párjával akart lenni.Idegőrlő az ilyen.

2023. ápr. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a választ nem tudom, de ha kapcsolatot akarsz, javaslom, hogy ezen dolgozz. Nekem jelenlegi párom szintén ez. Nem mer mert fél a megbántódástól, de így nem tudja magát annyira beletenni a kapcsolatba mint én, viszont én így elzárkózom, mert így meg nem érzem szeretve magam... Szóval ez ilyen ördögi kör, ami nem kellemes... Mindenesetre sok sikert! Nekem pl a vizualizálás szokott segíteni hasonló problémákban.
2023. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem elég, ha te szeretsz. Viszonzás is kell. Bízni kell és tenni, és majd megjön a jó válasz.
2023. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!