Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ha szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretemazigazsagot kérdése:

Mit csináljak hogy ha szeretem a páromat és nem akarom őt elveszíteni és félek a csalódástól?

Figyelt kérdés
Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy éppen együtt vagyok egy sráccal 3 hete. Amikor először találkoztunk felutaztam Budapestre pénteki napon elvitt a legjobb bulihelyre ittunk, táncoltunk utána haza mentünk taxival és este folyamán megtörtént a szexuális kapcsolat. De persze pénteki napon mesélt egy csajról akivel régóta együtt van, de mondta hogy nem akar már vele lenni nem szereti csak nem akar vele össze veszni inkább finoman akarja a dolgokat csinálni mivel sokat köszönhet a csajnak és sajnos a csaj hajlamos az öngyilkosságra annyira szereti a pasimat. És max 2 hét és elintézi hogy végre együtt lehessünk. Másnap haza jöttem mert menni kellett neki dolgoznia. És úgy volt h vasárnap jövök haza. Rá egy hétre hétfői napon találkoztunk másfél óra hosszára a kocsijába beszálltam és mentünk egy nagy kört Miskolcon. És kérdeztem mi van a csajjal és mondta hogy már tudd rólam hogy együtt vagyunk stb és utána eltelt megint több mint egy hét és most szombaton felhívott és mondta hogy menjünk bulizni és meg volt beszélve hogy éjfélkor tali a helyen de nem volt ott időben és felhívott hogy az uncsitesója jön értem mert ő sokat fog késni. És találkoztam az uncsitesójával és taxival elmentünk egy panzióba mert mondta a pasim h sokat fog késni. Az uncsitesója eléggé nyomult rám és mondtam neki hogy ne haragudj de nekem a pasim kell és nem fogom megcsalni mert őt szeretem. És a pasim felhívott h a buli helyen van menjünk oda, aztán uncsi tesója azt mondta nekem hogy csak akkor jön velem a buli helyre hogy ha szexelek vele. Én nemet mondtam de mikor láttam h tényleg komolyan mondja stb és tudtam h nélküle sehogy nem fogom megtalálni a pasimat se pénz nálam akkor kényszerből muszáj voltam vele lefeküdni. Utána elvitt a buli helyre és megtaláltam a pasimat belülről nagyon fájt h ilyet tett velem a pasimnak az uncsitesója és mondtam neki h maradjon köztünk. Aztán bemutatott sok mindenkinek h a leendő feleségem stb aztán vége lett a bulinak és elvitt 4 csillagos szállodába és az uncsitesóját is felhozta. És elkezdtem a fogamat mosni és a pasim vette le a tangámat és mondtam neki h itt van uncsid. És elkedzte mondani hogy mindent megosztanak egymással és hogy nekem akar jót ezzel. De hogy ha nem tetszik akkor mondjam meg és akkor itt hagynak a hotelba. És a fejemben az járt hogy nem akarom elveszíteni a pasimat h ha ez a kockázat kell akkor megteszem érte. Aztán vége lett a szexnek és mondta a pasim h menniük kell de este találkozunk lejön értem. Aztán felhívott tegnap este hogy mégse tudunk talizni mert ott van a barátnője és ugye holnap megy ki Svájba prostinak. Én meg holnap készülök fel hozzá Budapestre és félek h nem komolyan vesz, nem tudom miért csinálja ezt.(Hozzá teszem nagyon gazdag pali!) Hogy ha tényleg engem akar stb akkor várjak míg tényleg lerendeződik a dolog köztünk vagy mit csináljak h ne érjen csalódásom??? Kérlek titeket segítsetek mert össze vagyok zavarva és fáj a szívem mert szeretem őt és nem akarom elveszíteni!!! :(
2013. júl. 29. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép esti mese volt, jó éjszakát. :)
2013. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
OH MY GOD oO
2013. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!