Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon emiatt szakított ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon emiatt szakított ?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a barátom szakított velem, az utóbbi időben rengeteget dolgozott , szinte 0-24ben, én is dolgozom,5-kor kelek minden reggel, vagyis az utóbbi időben 3-kor amikor ő !

Egy szobás lakásunk van, az agy mellett van konkrétan a gép , állandóan felkeltem , hetek óta nem aludtam rendesen és a végén már nem kedvesen szóltam rá ő pedig üvöltött,lassan már akkor is ha csak megkérdeztem jön e vacsorázni ,mondván en megzavarom a munkába, legyek kedves nem hozza szólni ha a gép előtt ül ..,dehát 0-24ben ott ül …..lassan már tényleg nem lehetett hozzá szólni !Tegnap eljöttem idős szüleimhez vidékre ,nemreg szakított velem mondván nincs gyomorideg ha en nem vagyok ott, mert ÉN állandóan ordítok vele és nem tud dolgozni és elege van össze pakolja a cuccaim és utánam küldi őket a bútorokat pedig oldjam meg !

Nem tudom mi ez nem tudom mi van vele de úgy 3 hete magától abbahagyta az antidepi szedését , munkahelyet váltott és azóta minden napunk ilyen amot leírtam !

A gyógyszer miatt lenne ?

Vagy ő alapból ilyen lehet és hagyjam a francba ?


2023. ápr. 6. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több sebből vérzett ez a kapcsolat. Mázli, hogy vége.
2023. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Részleteznéd kérlek ?
2023. ápr. 6. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyta abba az antidepresszáns szedését?

Terápia alatt áll vagy csakúgy szedte?

Önmagában az, hogy abbahagyta simán okozhatja, hogy ilyen idegbeteggé válik, nekem is volt szerencsém végignézni egy ilyet, pedig az a legkisebb dózis volt és sikeres terápia mellett történt... Szóval egy csakúgy abbahagyás elég durva lehet..

2023. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szorongás , fülzúgás miatt szedte és nemrég elfogyott neki és azt mondta jól van és nincs már rá szüksége !

Magától hagyta el …mit tudok tenni szerinted ? Nem fogja elfogadni ha azt mondom szedje tovább mert szüksége van rá mert szerinte én vagyok a bolond a pszichopata stb

Nem volt előtte ilyen gondunk , néha ingerültebb volt a munka miatt de így sosem viselkedett!

Azt hiszem október óta szedi , napi egy szem Cipralex volt 10mg talán !

Írtad, hogy végig néztél egy ilyet ott mi lett a vége ?

2023. ápr. 6. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkamániássá vált és ez tönkre tette a kapcsolatodat. Nem tehetsz semmit, ráadásul, ha antidepresszánst is szednie kellene, akkor vannak gondok vele. Neki kell tennie, hogy jobban legyen. Egy ilyen emberrel nem lehet együtt élni.
2023. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"mos tmár jól vagyok, nincs rá szükségem" - a legjob bkijelentés, főleg, hogy úgy teszi, hogy még benne van a cucc:D


És szakember felügyelte a gyógyszerezését? Szorongásra nem megoldás simán a gyógyszer szedése, nem fog tőle elmúlni, csak tünetmentessé válik, amíg tart a gyógyszer szedése. Ha a szorongás nincs terápiával kezelve és abbahagyja a gyógyszerezést, a szorongás GARANTÁLTAN visszatér, ráadásul mivel újra a nyakába szakad az embernek minden negatív érzelem, így rosszabbnak tűnik, mint valaha.


Én sajnálom, hogy így alakult, de ne akard folytatni, egy ilyen emberre így nem lehet építeni.


Nálunk happy end volt, mert párom szorongásra szedte, pszichiáter írta fel és ellenőrizte, közben ment a kognitív terápia, úgyhogy mikor letette a gyógyszert (pszichiáter felügyeletével!) akkor volt feszkó meg érzelmi viharok, de végül jól ment az átállás:) Dehát ehhez ugye az is kellett, hogy abban az 1 évben amíg szedte, a terápiával felszámolták a szorongás okát.

2023. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még azt tenném hozzá, hogy antidepresszánst csak úgy nem szabad abbahagyni. Orvos írta fel, orvosi felügyelettel lehet lejönni róla, mert lehet, hogy függőséget okozott, és ha hirtelen abbahagyja, akkor rosszabbodnak a tünetei. Szóval ez mind bejátszhat.
2023. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek , tényleg !

Igen, nem szabadott volna csak így abba hagynia,meglett az eredménye !

Valóban nem lehet erre építeni , majd a gyermekünkkel is így üvöltene, ha lenne ?

A saját érdekemben hagyom az egészet , de azért faj hogy így kidobott !

Nem hiszem hogy bárki ezt érdemelne , aki kiáll saját maga mellett !


5 nem lehet együtt élni vele , csak az van amit ő akar, csak az számít amit ő mond , csendben kell lenni csak ha neki van kedve akkor lehet beszélni és ez az ordítás, ez így már nagyon sok !

Remelem csak a gyógyszer miatt van és megjön az esze , mert most konkrétan nekem írogatja, hogy végig én orditottam vele és félt tőlem stb

Sosem orditottam , csak már bunkon szóltam rá mert elegem volt hogy éjjel 3-kor arra kell kelni hogy ő dolgozik mert felmondott a biztos helyen és saját vállakozast indított ami sajnos nem jön be , egy db megrendelés sem volt eddig !

2023. ápr. 6. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!