Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megosztanátok pár pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztanátok pár pozitív storyt, amiben szakítottatok, mert az egyik fél úgy érezte, már nem szerelmes, majd pár hónap múlva rájött, hogy mégis hiányzik neki, és mégis vannak érzelmek?

Figyelt kérdés
Az én szakításom egy hónapja történt, viszont elég speciális eset, távkapcsolat már jó pár hónapja, személyesen azóta nem is találkoztunk. 2,5 éves volt maga a kapcsolat. Azt mondta, megváltoztak az érzései. Viszont 5 hónap múlva hazaköltözik. Szeretném hinni, hogy van remény arra, hogy változzanak a dolgok benne. 30/N

2023. febr. 1. 08:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kint van jelenleg nagyon messze külföldön, csak hogy pontosítsunk.
2023. febr. 1. 08:45
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű talált magának valakit
2023. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem talált... ez biztos.
2023. febr. 1. 09:04
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem esélytelen, sőt. Volt már ilyen sokszor. Nekem is. Ha visszajön, akkor örülj neki.
2023. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem miért nem lehet elengedni a kihűlt dolgokat, és ráakaszkodni ugyanarra az emberre: akik visszatérnek a régihez, azok 99 százalékban nem szerelemből teszik, hanem mert kényelmes, és nem kell megdolgozni a csajért. Amint jobb lesz lépnek a búsba.
2023. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jartam így. Külföldre ment az exem tanulni, előtte szakított. Fel évvel később, amikor hazajött megkeresett, randiztunk egy hónapot, aztán gerinces módon ghostingolt.

Az ilyen emberekre nem éri meg várni. Én sem tettem, de sajnos gyenge voltam és hagytam, hogy próbálkozzon. Szerencsére azóta sem hallottam felőle.

2023. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Személyes story:

Kijelentette, hogy nem szeret, szakítottunk stb. Aztán mégis. Aztán mégse. Aztán megint. Egy darabig szórakoztunk ezzel, végül elengedtük a dolgot, mert egyikünknek se volt jó. kb 1-1.5 évig tartott ez a huzavona, a végére már nem kicsit kész voltam.

2023. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, ismerkedtünk, aztán abbamaradt 1-2 probléma miatt, fél évvel később újra rám írt, újra elkezdtunk ismerkedni.

Ez 5 évvel ezelőtt volt. Végül múlt héten szakítottunk végleg. Volt együttélés, terveztük a családot stb, de mindketten elrontottunk minden amit csak lehet.

Ha két fél tud kommunikálni egymással őszintén, akkor mindent meglehet próbálni, persze vannak tényezők, mit csinált abban az időszakban míg nem volt kontakt, miket stb, ezt a bizalmat eléggé alá tudja ásni, ami ranyomja a bélyegét az egész kapcsolatra, nálunk is ez volt, szóval érdemes a leges legelején nyílt lapokkal, minden játszma és hazugság nélkül feltárni mindent, és elkezdeni a kapcsolatot.

De a te eseted olyasmi lehet mint a miénk volt, ahol az érzelmek megcsappannak ott már felesleges minden. Sajnos addig jó és gördülékeny egy kapcsolat míg a szeretet az érzelmek maguktól jönnek. Amikor már idő kell, vagy valamilyen hatás, hogy újra legyenek, ezt kár erőltetni, ugyanis pár hónapig, akár évig megint működhet, de utána sajnos megint jönnek ezek az időszakok, se veled, se nélküled.

Az ebbe bekeölt energiát inkább fordítsd arra, hogy magadat helyettedd, hogy okulj és tanulj belőle. De ha nagyon szeretsz a tűzzel játszani és kicsit mazochista is vagy, akkor próbáld meg. Évek, érzelmek, energiák mennek majd el erre, és lehet feleslegesen, de legelabb megpróbáltad. Lehetőségek mint látod....vannak.

2023. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a mai világban amúgy is nehéz dolog hosszútávon fenntartani egy párkapcsolatot még akkor is ha 100%ig odavagytok egymásért, ha már egyszer valaki az érzéseiben is meginog, ott már az alapok sem elég stabilak ahhoz hogy arra építkezni lehessen
2023. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, tudok. Ja, olyat akarsz, ahol happy end volt? Olyat nem, sajnálom.
2023. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!