Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel párszor kavartam, de egyikünk szándékai sem voltak komolyan és nekem inkább barátként lett volna rá szükségem és amikor ezt megmondtam neki, akkor megsértődött és mérgesen elég csúnyákat mondott nekem majd le is tiltott. Én elengedtem a dolgot, bár hiányzott mint barát, de tudtam ebből már úgy se lett volna barátság. Eltelt egy kis idő, azt veszem észre, hogy egy csoportban ahol ő is moderátor sorra tűnnek el a posztjaim. Nyilván az ő keze van benne. Szerintetek komolyabbat érezhet/ett a szórakozásnál, hogy most ilyen óvodás módon áll bosszút?
2022. dec. 15. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Azt hiszi rossz volt ő neked az ágyban :D
2022. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Lehet valamit érzett, az is hogy szerelmes volt és főleg a férfi büszkeség sérült.
2022. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez épp azt bizonyítja, hogy nem volt szerelmes. Ha többet érzünk valaki iránt, akkor nem szabotáljuk a sértett büszkeségünk miatt.
2022. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: csak azért gondolom, mert az egész kavarás alatt teljesen laza volt, mint akit nem érdekel mi lesz az egészből, aztán mikor nem lett semmi teljesen kiakadt. Ha tényleg nem érzett volna semmit, akkor inkább semleges lenne most is nem?
2022. dec. 15. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Kufirc lehetett a kulcs, mert amikor ez meg szakadt, akkor a szíve meghasadt.
2022. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Élőben még sose találkoztatok , így eleve beteg hogy erzelmeket taplalt a virtualis vilagban ..
2022. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező nem mindegy? ^^

Azt írtad barátnak tartottad, akkor minek ez a kérdés? :D


Vagy most már annyira hiányzik, hogy többet szeretnél tőle? Ha a válasz igen, akkor is tök mindegy, mert ahelyett mint egy normális ember viselkedett volna inkább:

"... megsértődött és mérgesen elég csúnyákat mondott nekem majd le is tiltott."


Pont akkor amikor szükséged lett volna egy barátra, vagyis ez az alak nemhogy párkapcsolatra de még barátságra is alkalmatlan.

2022. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
4: Ha nagyon-nagyon éretlen, hiheti azt, hogy többet érez irántad. Ez valójában akkor is csak sértettség. Ha szeretünk valakit, akkor nem viselkedünk így vele. Ez inkább tűnik kicsinyes bosszúnak a sértett egója miatt ("nem kellettem? na majd én megmutatom!")
2022. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!