Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A rendrakás miatt véget érhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendrakás miatt véget érhet egy 8éves kapcsolat?

Figyelt kérdés
A renddel kapcsolatos problémák mert nekem fontos, barátnőmnek kevésbé de nem annyira durván. Ez véget vethet egy 8éves kapcsolatnak és hogy nem merek gyereket vállalni? Amúgy más probléma, vagy állandó veszekedés nincs..
2023. jan. 19. 17:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%

#10:

Szeretlek, régebbi kérdése nincs? :D


Baszki ez az azért durva, hogy ilyen régóta vele van, miközben nem szereti és mindig panaszkodik, lehordja itt. 👀

2023. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
2023. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
75%
Valahogy akkortájt kezdte nyáron. Vagy talán tavasszal. Igazából onnantól kezdve, hogy összeköltöztek.
2023. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%
Én meg csodálkoztam, hogy a válaszokban majdnem mindenki tudja, hogy ő az, ismeri, tudja az életét. :D
2023. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Aki esetleg elfelejtette a kérdezővel együtt, hogy milyen problémái vannak a kapcsolatával, ami ugye nem probléma, hisz nem rendrakás, ezekről csak hobbiból szokott kérdés írni, megpróbálom összefoglalni:

- A csaj gyereket akar, ő nem

- Évek óta nem szexelnek, aminek oka, az 1.pont, ill.nem tudják eldönteni, kinek kéne kotont venni

- A csaj meghízott, a kérdező nem is kívánja

- A csaj többet/máskor eszik, mint ahogy a kérdező előírja

- A csaj túl gyakran beteg, de nem megy orvoshoz/nem tartja be az orvos utasításait

- A csaj gyakran fáradt, többet alszik, mint amennyi a kérdezőnek megfelelne

- A csaj máskor/máshogy fogadja a körmös vendégeit, mint ahol/amikor a kérdező szerint kéne

- A csaj nem ugrik akkor/úgy a kérdező bármely rokonának, ahogy/amikor a kérdező szeretné

- A csaj olyan ételeket vesz (a saját pénzéből), amit aztán nem fogyaszt el

- Nem ugyanarra spórolnak

Hirtelen ennyi jut eszembe. Segítsetek, ha kihagytam valamit. 😀

Kedves Kérdező! Nyilvánvalóan skizofrén vagy, vagy egyéb mentális betegségben szenvedsz, ezért nem tudhatod, hogy a különböző éneid milyen problémákról szoktak kérdést kiírni. Remélem, tudtam segíteni.😉

2023. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó köszi, de szerintem mindkettő beteg sajnos.
2023. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%

#16! Persze, hogy mindkettő, de a csaj nem szokott itt kérdezősködni🤷🏼‍♀️ Vagy csak kreatívabb és nem ismerjük fel.

#15

2023. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező! Örülök, hogy megjöttél és lepontoztál minden normális választ és nem reagálsz érdemben semmit, pont ahogy szoktál. Ha már megtisztelünk azzal, hogy válaszolunk az 5000.kérdésedre is, megtennéd hogy elárulod, miért nem hasznos a válaszom? Miért nem gondolod problémának, ami minden normális embernél egyenként is szakító ok? Vagy ha szerinted nem probléma, miért írsz ki róla naponta kérdést? Ugyanis, mind a te gyűjteményedből van, nem mi találtuk ki. Köszi.

#15

2023. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor válaszol a kérdező, ha olyanok kezdenek el válaszolni a kérdésére, akik nem ismerik fel és elkezdik szidni a csajt. Ha lebuktatják, akkor utána soha nem jön több válasz.
2023. jan. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt se felejtsük el, hogy csak az egyik fél álláspontját ismerjük. Pont azét a félét, aki ahol csak tudja, becsmérli a másikat. Van egy olyan sejtésem, hogy ha a nő is elmondaná a helyzetét, egy teljesen más sztori állna elő. És úgy érzem, az övé közelebb állna a valósághoz. Mert ugye objektív tényadatokat nem tudunk, csak azt, amit a "kérdező" állít.
2023. jan. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!