Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Maradjak vele vagy megpróbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy megpróbáljam? többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok tanácsot szeretnék kérni.

A problémám az lenne hogy egy olyan szituációba kerültem hogy nem tudom mi lenne a helyes 22 éves vagyok párom 37 4,5 éve vagyunk együtt nagyon szeret imád mindent megtenne értem de viszont ő egy olyan ember aki nagyon féltékeny egy munka helyünk van (nem enged máshová) nincsenek barátaim 3eve kb mert szép lassan eltűntek mellette nem járok sehova 0-24 eggyütt vagyunk szó szerint!! És én nem ilyen életet akarok élni vannak voltak álmaim de mellette nem tudtam semmit meg valósítani (írok egy példát pl vissza akartam menni suliba nem engedett mert találtam volna akkor mást így lebeszélt és nagyon sok ilyen helyzet volt/van ) én nem így szeretnék élni megakarom valósítani az álmaim!! És aza helyzet adódott hogy hirtelen minden egy kéz nyújtásnyira van és végre úgy élhetnék ahogy mindig álmodtam de én is szeretem őt de tudom ha ezt elengedem vele ezt nem tudom megvalósítani nem akarja és tudom hogy soha se leszek igazán boldog de nagyon félek és nem tudom mit tegyek annyira felek össze törni a szívét .ti hogy döntenétek? Mit csinálnátok?

Iu : már többször próbáltam vele megbeszélni a problémám sikertelenül.



2022. szept. 16. 14:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
Olyan emberrel SOHA ne legyen kapcsolatod aki nem épít rajtad csak te rajta (főként lelki dolgokra értem!!!)
máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!