Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Maradjak vele vagy megpróbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy megpróbáljam? többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok tanácsot szeretnék kérni.

A problémám az lenne hogy egy olyan szituációba kerültem hogy nem tudom mi lenne a helyes 22 éves vagyok párom 37 4,5 éve vagyunk együtt nagyon szeret imád mindent megtenne értem de viszont ő egy olyan ember aki nagyon féltékeny egy munka helyünk van (nem enged máshová) nincsenek barátaim 3eve kb mert szép lassan eltűntek mellette nem járok sehova 0-24 eggyütt vagyunk szó szerint!! És én nem ilyen életet akarok élni vannak voltak álmaim de mellette nem tudtam semmit meg valósítani (írok egy példát pl vissza akartam menni suliba nem engedett mert találtam volna akkor mást így lebeszélt és nagyon sok ilyen helyzet volt/van ) én nem így szeretnék élni megakarom valósítani az álmaim!! És aza helyzet adódott hogy hirtelen minden egy kéz nyújtásnyira van és végre úgy élhetnék ahogy mindig álmodtam de én is szeretem őt de tudom ha ezt elengedem vele ezt nem tudom megvalósítani nem akarja és tudom hogy soha se leszek igazán boldog de nagyon félek és nem tudom mit tegyek annyira felek össze törni a szívét .ti hogy döntenétek? Mit csinálnátok?

Iu : már többször próbáltam vele megbeszélni a problémám sikertelenül.



2022. szept. 16. 14:39
A kérdező szavazást indított:
Igen próbáld meg
Ne inkább maradj vele
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Milyen szívét? Egy olyan embernek, aki így korlátoz, elmar mellőled mindenkit és meg akar nyomorítani, függéshelyzetbe akar hozni nincsen szíve. Menekülj és kezdj el végre élni!
2022. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak nagyon vigyázz magadra, mivel egy ilyen emberrel nemhogy beszélni nehéz, de szakítani is. A helyedben teljesen új életet kezdenék valahol máshol, ahol nem talál meg.
2022. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha ezt meglépem rossz ember leszek?
2022. szept. 16. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

2es vagyok, az én exem "Csak" nárcisztikus volt, birtokló hajlamokkal...


Eleinte én is szarul éreztem magam, de nem, nem bántam meg, és Te se érezd magad rossz embernek emiatt! Inkább csak tényleg annyi jótanácsot adnék, hogy valahogyan azért biztosítsd be magad, ne lássa azt, hogy egyedül lépsz fel vele szemben..

2022. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Kettőtök közül ő a rossz ember. Szerinted miért jön össze egy harmincas férfi egy 17 éves lánnyal? Nyilván azért, mert egy fiatal, befolyásolható, naiv lányt lehet ilyen aljas módon korlátozni, ahogy ezt ő teszi veled. Nem leszel rossz ember ha végre kiállsz magadért.
2022. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember birtokol és te ebben partner vagy. Tényleg nehéz lesz a szakítás, de nem kimondani, hanem, hogy utána bármi megtörténhet egy ilyen embertől...el lehetetleníti a jövődet, soha nem fogja engedni, hogy mással összejöjj, mert megfenyegeti a leendő partnered, legrosszabb esetben megver vagy mégrosszabb esetben az életedre tör, ha az övé nem lehetsz másé se legyél!


Tapasztalatból írom, mert én egy ugyanilyen csajjal jöttem össze fiatalkoromban, akit egy idősebb férfi birtokolt és nem mellesleg , még gengszter is volt. Én nem tudtam róla, hogy neki volt a barátnője a csaj szakított vele és velem akart összejönni, persze nekem nagyon tetszett a csaj , mert bomba volt stb. de az első találkozásunk után már másnap fenyegetéseket kaptam a figurának az egyik kisebb csicskájától...nem vagyok beszari alak meg 204 cm vagyok nem félek én senkitől , mikor odajött ez a csicska fenyegetni nem foglalkoztam vele, de később már a nagymenő személyesen fenyegetett, akkor azt mondtam, hogy oké nem kell a csaj ilyen áron. A csaj most 41 éves és azóta nem volt komoly kapcsolata, mert a figura utánanéz mindig, pedig neki már felesége és családja is van, de az életét örökre tönkretette a csajnak, mert anno szakított vele. De ez gengszter sztori a te párod meg nem gengszter :D

2022. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen férfi az aki csak úgy tud szeretni ha korlároz? Szerintem szakíts vele és éld az életedet. Az én párok küzdősportot űz szerinted csak Nők vannak ott. Nincsen bizalom feléd. Ez nem szerelem, hanem birtoklás.
2022. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Exemért mindent feladtam. Egy munkát is amit amúgy akartam. Már bánom az egészet. Ha mellette nem éred el az álmaid mert nem támogat akkor érd el nélküle.
2022. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha maradsz, akkor jó ember leszel?
2022. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Up
2023. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!