Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretném helyrehozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném helyrehozni a dolgokat az exemmel, de hogyan?

Figyelt kérdés

Az exem életem első szerelme, 16 éves voltam mikor összejöttünk, 7 évig voltunk együtt. 3 hónapja szakítottunk. A kapcsolatunk szinte tökéletes volt, tényleg mindenki aki ismert minket irigyelt és azt szerette volna, ami nekünk megadatott, azonban sajnos nekem az utolsó hónapokban elkezdett motoszkálni a fejemben a gondolat, hogy milyen lehet mással (elsősorban a szex, hiszen vele vesztettem el a szüzességem), mindent őszintén kommunikáltunk, ő még az ideiglenesen nyitott kapcsolat lehetőségét is felhozta, de én inkább mondtam neki, hogy tartsunk 1-2 hét szünetet, hogy átgondoljuk a dolgokat. Ezalatt a 2 hét alatt kb 2 naponta átjött (amúgy együtt éltünk természetesen), szexeltünk, minden alkalommal elmondta, hogy nem akarja tönkretenni a tökéletes életünket, a terveinket, a jövőnket, majd két hét után úgy jött át, hogy szakítani szeretne. Ezekután egyértelműen látszott, hogy én nagyon megbántottam, folyamatosan veszekedett, olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy ő már nem szeret, rám néz és nem érez semmit. Majd kb másfél hónappal a szakítás után összejött egy lánnyal aki láthatóan (nem csak szerintem, minden ismerősünk szerint) úgy néz ki, mint én. Exem elmondása alapján szereti ezt a lányt, jó a kapcsolatuk, közösek a terveik.


Nekem ennyi idő kellett, hogy rájöjjek tényleg őt szeretném örökre. Minden hibájával együtt vele szeretném leélni az életem, ő az igazi. Többször mondtam már neki, hogy ez az egész nincs lezárva, hiszen a szakításkor és utána csak idegből minden hülyeséget a fejemhez vágott, semmit nem beszéltünk meg, sőt még azt is mondta szeptemberben, hogy azért a decemberi (két ünnep közötti) nyaralást ne mondjam le. A napokban is mondtam neki, hogy beszélnünk kéne, hogy szeretnék tőle bocsánatot kérni amiért ennyire megbántottam, de az ő kommunikációjából még mindig a sértettség sugárzik és állítása szerint ő már lezárta ezt a 7 évet.



Szerintetek ez lehetséges, egy ilyen kapcsolat után ennyire gyorsan továbblépni? Köztünk ez tényleg igazi volt, nem is igazán kapcsolat, hanem szószerint mi egy csapat voltunk, mindent együtt oldottunk meg, teljes mértékben támogattuk egymást. Tudom, hogy én voltam a buta, de szeretném helyrehozni, bármire képes lennék, hogy helyrehozhassam.

(Egyébként én is randizgattam az elmúlt időszakban, bár nem kerestem semmi komolyat, inkább csak ilyen barátság extrákkal dolgot, de az utolsó srác szerelmes lett belém, és abban a pillanatban ahogy kimondta szeret, egyszerűen megvilágosodtam, én nem akarom, hogy más szeressen, ŐT akarom!)


Mit tegyek? Én szívesen várok rá bármeddig, nem szenvedek egyedül, ígyis jól érzem magam, mert tudom, hogy nekem vele kell lennem, nincs szükségem senki másra. De mi van ha mégis továbblépett? Tényleg szeretheti az új lányt és engem már lezárt? De akkor miért nem jön át és mondja ezt el? Miért nem tudjuk akkor rendesen megbeszélni és lezárni, ha ez neki már ennyi volt?



2021. dec. 16. 08:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te nem értesz minket. Gondolj már bele mennyire megaláztad szerencsétlen gyereket. 2hétig azon akartál gondolkodni, hogy te másnak az ágyában hemperegj vagy inkább a 7éves kapcsolatodban maradj. Ez nevetséges ahogy az is, hogy ennek ellenére a srác szeretett annyira hogy bedobta a nyitott kapcsolatot miattad és elutasítottad (habár szerintem akkor is meghalt volna a kapcsolat). És ezek után vissza akarod szerezni? Remélem te is látod ezt az ambivalenciát és hogy milyen komikus szituációt generáltál. Fogadd el, hogy elcseszted. Ennyi
2021. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva te mit tettél volna?
2021. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodási idő - ezen csak röhögni lehet. Szánalmas. :D


Gondolkodott és rájött, hogy sokkal jobb neki nélküled ;)

2021. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartál mással lenni vs. kíváncsi vagy, milyen, ha más d.g meg. Uramatyám, hát jobb neki, hogy végre megszabadult tőled.


Főleg, mert még egy másik pasast is sikerült hlyére venned.


Én tényleg bízom abban, hogy hosszútávon jót tesz nekünk ez a kis külön töltött idő és később még ennél is jobb lesz mikor újra egymásra találunk. - te beteg vagy. Röviden és tömören. Értelmes embert már csak ezért is elmenekül tőled.

2021. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából akárhogy magyarázkodsz meg csűröd- csavarod, te csak azért akartál szünetet (ami megjegyzem nevetséges, másfelől ez már egyértelműen a szakítás előszobája, és ezt exed is érezte), mert kvázi legálisan meg akartad csalni az exedet, aztán ha nem találsz jobb szexpartnert, mehettél volna vissza a biztosba. Szegén srác annyira szeretett, hogy képes volt sz.rráalázni magát végső elkeseredettségében és képes lett volna belemenni a nyitott kapcsolatba is, de neked ez nem volt elég. Szerencsére végül pofára estél, meg is érdemled.

Amúgy nőként mondom, hogy undorító vagy. Az ilyenek miatt nem bíznak a férfiak a nőkben :(. Jaaa és viszkető nunusod miatt kib.sztál pár emberrel. Az exeddel, az új párját (mert nyilván csak búfelejtés miatt van együtt szegény lánnyal), és a srácot akivel csak szórakoztál.

2021. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
11%

Miért húzzátok rá a kérdezőre a vizeslepedőt?

Nagyon álszentek vagytok..


Egy 7 éves kapcsolat igenis hosszú idő,sok mindent megéltetek együtt.

Ezzel a szüneteddel valószínűleg rávilágítottál arra hogy ő szeretne még élni,szeretne nélküled is lenni.

Ezt ha most még nem is,nemsokára megfogja érezni.(a szakítást)


Nem is értem miert gondoljátok gyerekesnek,a legtöbbetek be sem merné vallani a párjának hogy mást is szeretne kipróbálni,csak félrekefélnétek. Szánalmas. 😀

2021. dec. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
16%

Ha lepontoztok,akkor is így van..

vagy fingotok sincs róla hogy,milyen egy hosszú párkapcsolat,csak osztjátok az észt. Kívülről mindig más szemlélni,ezt ne feledjétek.:)

2021. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Te kezdted a továbblépést. Azok után, hogy nyitott kapcsolatról beszélgettetek, nem csoda, hogy kiábrándult belőled. De ha úgy érezted, mással is meg szeretnéd próbálni, akkor jobb nem folytatni vele, jobb most szakítani, mint amikor már gyerekek is vannak. Örülj,hogy talált valaki mást, majd te is fogsz. Lehet, ez nem volt szerelem.
2021. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom írom le: én is 16 évesen jöttem össze a volt barátommal, ő 19 évesen megkérte a kezem amire én nemet mondtam, mert még élni akartam (bár én nem másokkal szexelni, csak akkor kezdtem az egyetemet, szerettem volna kipróbálni milyen egyedül élni, magamról gondoskodni stb) pedig nekünk is nagyon jó volt a kapcsolatunk, úgy volt tartunk egy kis szünetet, ő ez idő alatt (2-3 hét) összejött egy lánnyal és még most is együtt vannak én meg szenvedtem mint a kutya, 3 évig nem is volt kapcsolatom mert ismerkedésnél mindig rájöttem, hogy hát nem ő. Azóta igazából nem bánom mert sokkal több mindent éltem át, sokat utazgattam, kimaxoltam az egyetemi éveimet, külföldre is kiköltöztem tanulni mesterre, és bár volt pár kalandom, de mostanra hogy kiéltem magam megtaláltam azt a férfit aki mellett már nem vágyom másra. Szóval én megértem őt is mert tovább lépett, sajnos ezt el kell fogadni.
2021. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!