Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet elfelejteni az exet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni az exet?

Figyelt kérdés
9 év után hagyott el. 17 évesek voltunk, amikor összejöttünk, másfél éve szakítottunk, azóta nem volt senkim, nem akarok úgy belebonyolódni egy kapcsolatba, hogy még mindig az exemet szeretem, a nap nagyrészében ő jár az eszemben és a legszánalmasabb az egészben, hogy akaratom ellenére még akkor is rágondolok, ha önkielégítést végzek, pedig nem akarok, csak időközben “átvált az agyam” és csak úgy van orgazmusom, ha rá gondolok. Mindezek ellenére sohasem békülnék ki vele a rengeteg rossz miatt, amit okozott nekem. Próbálok az érzéseimnek parancsolni, elnyomni a gondolatokat, de nem tudom. Nem értem, hogy miért nem tudok magamon uralkodni. Jelenleg komoly kapcsolatot sem akarok és nem akarok becsapni senkit sem, de már csak azt az egy kiutat látom, ha társkeresőre fellépek és ismerkedek akkor is, ha nem akarok, de nem akarok becsapni senkit, gusztustalannak tartanám magam. Viszont voltam már fent többször is és pár nap után töröltem is magam, nem megy ez nekem úgy, hogy az exemet szeretem. Vannak barátaim is illetve hobbim is. Nem tudom, hogy már mit tehetnék. Jelenleg 27 éves vagyok. Igazából 30 éves koromra szeretnék gyereket is és úgy érzem kevés az időm, úgyhogy ez is ki fog tolódni valószínűleg így.

2021. dec. 13. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt masfel ev..ez ido alatt mar jobban tul kellene lenned rajta de gondolom minden lepeset figyeled meg azota is meg tarsai(fb,insta.stb..) Ha a multban ragadsz nehez lesz tovabb lepned,27 eves vagy szedd ossze magad mert meg nem kestel le semmirol,jon jobb aki meg is marad.9 ev valoban nem piskota de menni kell tovabb,nem sokan fognak elkiserni az eleted soran csakis egy szemely a tobbi csak lecke :)
2021. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#8


Nem tudom melyik vagy a sok privát üzenetet író ember közül, és igen, itt nem ismerkedem, tudtom szerint ez nem egy társkereső.


#9


Mint azt már mondtam, erre nem vagyok képes és nem is szeretném, hogy képes legyek rá. Én nem leszek senkivel sem szexkapcsolatban, illetve egyéjszakás kalandokban sem fogok részt venni. Elhiszem, hogy manapság ez természetes, és szerintem sincs benne semmi kivetni való, de én nem az a fajta ember vagyok.


#10

Ezzel az erővel az emberek 80%-a toxic, mivel szakításnál általában nem szépen válnak el a felek és előtte akadtak problémák, megcsalás, hazugságok, veszekedések, stb. Mindettől függetlenül 10 éves korom óta ismerem az embert, 7 évig a legjobb barátom volt, majd 9 évig voltunk együtt. Szeretem, igen, azóta keresett többször is, de nem álltam vele szóba, tehát nem értem mi a problémád. 15 boldogságot nem fogok tudni csak úgy elfelejteni és rögtön teljesen idegenként tekinteni az exemre az utolsó sz*r 1 év miatt. Miért gerjednék ettől a toxikus gyökerekre te félkegyelmű? Nem az utolsó egy év váltotta ki belőlem a szerelmet, hanem az azt megelőző 16 év. Az, hogy egy gyökérré vált, sajnálatos, de én nem a gyökeret szeretem, ezért is nem békültem ki vele. A múlt érzései tartanak még mindig fogva, ami már soha nem jön vissza. Miért beszélsz hülyeségeket? Borzasztó...

2021. dec. 13. 17:13
 13/15 A kérdező kommentje:

#11


Nem figyelem és igazából nem is tudnám, mert nem oszt meg semmit magáról. Remélem azért hamarosan sikerül túltenni magam.

2021. dec. 13. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a válaszokat. Nagyon csúnyán beszél némelyikőtök. Lehet, igazatok van, de nagyon ocsmány stílusban beszéltek. Miért KELLENE magát túltenni??? Ezt utálom a magatok fajtában, hogy KELL, mert az KELL. Ha nem tudtok normálisan válaszolni, akko ne rúgjatok a másikba még kettőt. Most nézzetek magatokba , mert nektek is volt vagy van olyan ember az életetekben, akit SOHA nem tudtok elfelejteni. Lehet mismásolni, hazudhat az ember magának, de mindenki életében van ilyen legalább egyszer. Nem az egyéjszakás és a pár hónapos dugóspajti kapcsololatra gondolok. 9 év sok idő. Nekem is volt közel 6 éves kapcsolatom, majd utána egy 1 éves. Utóbbi sokkal intenzívebb volt minden szempontból és még most sem hevertem ki. Nem könnyű, én együtt érzek a kérdezővel.
2021. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Valóban van ilyen, és nekem most egy 3 évesről van szó, elég sokat veszekszünk, de mert túl jól indult és számomra átlagon felüli kapcsolatnak tűnt, képtelen vagyok lemondani róla, pedig valószínűleg ezt kéne. Én is értem a kérdezőt, de te most abban a helyzetben vagy szerintem, hogy már ő nem is az az ember tehát nincs már miért értelme vele foglalkozni
2021. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!