Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6 éves kapcsolatot,mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves kapcsolatot,mennyi idő után tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Első szerelmem volt, és most is nagyon szerelmes vagyok belé még mindig. Jó kapcsolatunk volt. Majd a semmiből szakított velem. Ez volt 2 hete. Nagyon fáj,mindig a fejembe van. Ejszakákat sírok át. Meddig fog tartani ez az állapot? Jelenleg még úgy érzem,soha nem fogom elfelejteni őt. Esküvőt,gyerekeket terveztünk. És mivel részemről ez volt az első komoly kapcsolat,nem tudom mire számítsak.

Köszönöm

22/l


2021. nov. 9. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon friss, normális, hogy így érzel. Amúgy azt szokták mondani, hogy minden év egy hónapnak felel meg, tehát esetedben ez alapján fél év fog kelleni. Persze ez nincs kőbe vésve, csak ilyen urban legend. Jobbulást kívánok!
2021. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szinte úgy érzem magam,mint amikor gyászoltam. Érdekes érzés, remélem tényleg segít az idő.

2021. nov. 9. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Pontosan 3 hónap 5 óra és 6 perc


Amúgy meg alkatfüggő

2021. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hónapok. A 2 hét még semmi, és amiatt, hogy ő szakított idő lesz feldolgozni. Ha elkezded a jó kapcsolatot átgondolni, és rájönni, hogy annyira nem is volt az, illetve ha mondjuk rájössz hogy pld. megcsalt, akkor könnyebb lesz. Az idő megoldja.
2021. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal foglalkozz, hogy mikor, mert mindenkinek más. Találd meg önmagad, foglalkozz a saját hobbijaiddal, ismerőseiddel, kariereddel. Egyszer csak azt fogod észre venni, hogy a) nem gondolsz rá b) ha mégis akkor semlegesek. lesznek az érzelmek
2021. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt el kell elfogadni, hogy 99 % -ban semmi sem tart örökké. Lehetséges pár év múlva meg te hagytad volna el, persze ezt most előre nem lehet tudni de mindig minden benne van a pakliban, az életünket egy irányba terelgethetjük viszont nem tudunk semmit tenni az ellen ha hiba csúszik a gépezetbe.
2021. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy dolgozza fel a szakítást és valakinek tovább tart addig mások gyorsan túl lépnek rajta. Azért 6 év elég hosszú idő sok a közös élmény.

Koncentrálj a hobbidra, munkára tanulásra, amivel fejlődni tudsz.

Én is szinte gyászként fogtam anno a szakítást, kellett pár hónap mire túltettem magam rajta.

Kitartást és fel a fejjel :)

2021. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
Azért szerintem könnyebb a dolog, ha megbeszélnétek tisztességgel.
2021. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igaz, mi nem voltunk együtt sokáig, de nekem is nagy szerelem volt. Illetve nem csak volt...

Több, mint egy hónapja szakítottunk, és nincs nap, hogy ne gondolnék rá.

Azért vagyok most is itt, ilyen későn, ebben a témában, mert szenvedek.

2021. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!