Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet elfelejteni az exet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni az exet?

Figyelt kérdés
9 év után hagyott el. 17 évesek voltunk, amikor összejöttünk, másfél éve szakítottunk, azóta nem volt senkim, nem akarok úgy belebonyolódni egy kapcsolatba, hogy még mindig az exemet szeretem, a nap nagyrészében ő jár az eszemben és a legszánalmasabb az egészben, hogy akaratom ellenére még akkor is rágondolok, ha önkielégítést végzek, pedig nem akarok, csak időközben “átvált az agyam” és csak úgy van orgazmusom, ha rá gondolok. Mindezek ellenére sohasem békülnék ki vele a rengeteg rossz miatt, amit okozott nekem. Próbálok az érzéseimnek parancsolni, elnyomni a gondolatokat, de nem tudom. Nem értem, hogy miért nem tudok magamon uralkodni. Jelenleg komoly kapcsolatot sem akarok és nem akarok becsapni senkit sem, de már csak azt az egy kiutat látom, ha társkeresőre fellépek és ismerkedek akkor is, ha nem akarok, de nem akarok becsapni senkit, gusztustalannak tartanám magam. Viszont voltam már fent többször is és pár nap után töröltem is magam, nem megy ez nekem úgy, hogy az exemet szeretem. Vannak barátaim is illetve hobbim is. Nem tudom, hogy már mit tehetnék. Jelenleg 27 éves vagyok. Igazából 30 éves koromra szeretnék gyereket is és úgy érzem kevés az időm, úgyhogy ez is ki fog tolódni valószínűleg így.

2021. dec. 13. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Nő vagy, ugye?
2021. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen
2021. dec. 13. 14:51
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
ksz-szel
2021. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem vesztettél! Nyugi. Van ilyen. Dolgozd fel zard le magadban és adj esélyt egy jobb kapcsolatra. Az idő megoldja.
2021. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azért ez a másfél év elég sok idő. És igazából kicsit magányosak is érzem magam néha és a szex is hiányzik, de nem tudok szexelni érzelmek nélkül, közel engedni pedig nem tudok magamhoz senkit.

Ha mégis társkeresőre adnám a fejem a későbbiekben, mit javasoltok, melyik társkeresőt? Pl. úgy hallottam a Badoo leginkább szexpartner kereső, és én komolyabb vonalon szeretnék elindulni majd. Illetve mikre figyeljek oda?

2021. dec. 13. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Na, nőként simán találhatsz bármikor egy újabb toxikus gyökeret, ha erre gerjedsz.
2021. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6


Nem értem, hogy mi bajod van. A kapcsolatomról nem írtam semmit, nyilván nem volt mind a 9 év rossz, a vége felé az utolsó 1 évben fokozatosan romlott meg a kapcsolatunk és hazudott, becsapott meg a többi. Ezért miért gerjednék a toxikus gyökerekre? Hihetetlen…


Másik része, hogy kérlek titeket ne privátban írjatok, nem fogok vissza írni privátban senkinek. Itt is nyugodtan meglehet osztani a gondolataitokat ezzel kapcsolatban, végtére is ez egy anonim oldal, és mindattól függetlenül, hogy most ezek a jelenlegi érzéseim, nem fogok senkivel kefélni vagy ismerkedni innen. Köszönöm.

2021. dec. 13. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

7 de kis hálátlan vagy. Tudod ki akar ismerkedni veled!


Amúgy innen nem ismerkedsz de badoora, tinderre meg egyéb hülyeségekre kitennéd magad! Nem kell mindenben a rosszat látni, azért írtam privátban h ne pintozzanak le! Te kis halatlan!

2021. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem ajánlottam senkinek, de próbálj meg kalandozni. Pár egyéjszakás, vagy akár 2-3 hónap szexkapcsolat, hogy szerezzél új tapasztalatokat. Ez a nagymértékű ragaszokdás szerintem abból is ered, hogy nem volt más az életedben, így azt hiszed csak ő képes téged ilyen meg olyan módon kielégíteni. Arra vigyázz, hogy még orált is csak gumival.
2021. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"az utolsó 1 évben fokozatosan romlott meg a kapcsolatunk és hazudott, becsapott meg a többi. Ezért miért gerjednék a toxikus gyökerekre? Hihetetlen…"


Valóban hihetetlen, hogy te magad írod le, hogy gyökér volt és még oda vagy érte, de nem fogod fel, hogy toxic.

Szóval, igazán nyomhatnál egy zöldet a #6-os válaszomra, mert hasznos volt. Az más kérdés, hogy fejben nagyon nem vagy okés.

2021. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!