Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem kell/kell e félni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell/kell e félni a szakítástól, ha egy párkapcsolatban minden rendben van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek tőle. Rengeteget beszélgetünk a férjemmel, tudom, hogy ugyanaz az értékrendünk, hogy ha bele is kerülünk egy hullámvölgybe, együtt megoldjuk. Nem tudok elképzelni olyan szituációt, ami miatt elválnánk.
2021. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kell félni tőle. Ha jól működik a kapcsolat, és a felek is boldogok, akkor nem fognak szakítani. Ha rosszul működik a kapcsolat, vagy boldogtalanok a felek a szakítás lehet helyes döntés. Minden csak megítélés kérdése. Inkább az átveréstől, manipulálástól, (lelki és fizikai) bántalmazástól kellene félni.
2021. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha előre nekiállok rettegni, akkor garantáltan olyan viselkedésmintákat fogok produkálni, amikkel akaratlanul, tudat alatt szépen szétbarmolom a kapcsolatot.
2021. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez milyen sutyerak kerdes?
2021. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A minden rendbevan kiteteltol fugg. Latszat, kirakat, vagy erdekkapcsolatnal is mas mas lehet a vegkimenetel. A minden rendben van, pedig bekeidoket feltetelez, amikor nincsenek problemak. A szakitoproba mindig az, amikor helyzet van es egyutt kene megoldani. Erre vannak akik kepesek, vannak akik nem. Ezert fontos, hogy megismerd a masikat, es ezert nem fontos, hogy hogyan nez ki, vagy mennyi penze van, persze a normalitas hatarain belul. Ehhez pedig felnott, differencialodott ertekrend kell, tudatos eletvitellel. Az emberek ehelyett meg sodronak.
2021. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Félni, rettegni nem érdemes tőle. Potencialitásként kezelni meg sosem hülyeség. Attól, hogy te jól elvagy egy kapcsolatban, lehet, hogy a másiknak nem jó ("langyos kaki" efektus). Vagy épp megismerkedik valakivel, aki nagyon feltüzeli.
2021. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni tőle. Tudom hogy a párom nem olyan hogy az első problémánál eldobja a kapcsolatot. Semelyik kaocsolat nem tökéketes, mindenhol lesznek problémák, amikről kell tudni beszélni és megldani őket közösen. Ha mindkét fél hajlandő erre és fontos neki a kaocsolat akkor szerintem nem kell félni.
2021. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok főleg férfi gondolja úgy,ha lenne barátnője akkor teljes ember lenne. Szerintem butaság,az vonza be és tartja meg a másik nemet,ha teljes egész ember vagy! Csak az retteg egy szakítástól aki nem tud társ nèlkűl teljes életet élni. Ilyenek ragadnak egy rossz kapcsolatba bele,mert az is jobb nekik mint egyedűl. Valamennyire kompromisszum képesnek kell lenni,de ami nem működik azt el kell engedni.
2021. nov. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!