Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sokadjára okoz fájdalmat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadjára okoz fájdalmat az exem, mégis ragaszkodom hozzá, de miért ??

Figyelt kérdés

Exem 2 x megcsalt , legalábbis ennyiről tudok. Az első megcsalás után kb. fél évvel megpróbáltuk mégegyszer a dolgot . Működött is egy ideig , 2 évig minden szuper volt , aztán előjöttek ugyan azok a gondok, amik az első 4 évben. Hiába kérdeztem rá , letagadta hogy megint van valakije. Mikor ismét minden jól alakult , derült égből villámcsapásként közölte hogy megismert valakit akit megszeretett és megpróbálja vele, költözzek el . Fél évig a padlón voltam teljesen , magamat hibáztattam mindenért.


Eltelt még jópár hónap, aztán felhívott váratlanul. Kidobta a lányt, akiért elhagyott. A padlón volt igyekeztem neki segíteni, annak ellenére is, ahogy elbánt velem. Elég világosan a tudtomra adta , hogy szeretné velem folytatni mert élete szerelme vagyok ez már bizonyos.

Én éreztem , hogy ez megint nem fog jól alakulni , időt kértem, mert nem volt erőm nemet mondani neki. Erre azzal szembesülök, hogy nem tudom hívni, nem tudok neki írni, tiltva vagyok mindenhonnét. Aztán írt egy SMS-t hogy megismert valakit, aki elindított benne valamit , így megpróbálja vele. Annyira naiv vagyok és buta , hogy még mindig ilyen mélyen érint a dolog. :( Mondhatni az első szerelem volt, közel 10 évet voltunk együtt . Nem vagyok belé màr szerelmes egy jó ideje, de valamiért olyan erős kapocs van iránta bennem, amit egyszerűen nem tudok szétvàgni.


Más is volt már hasonló helyzetben? Ilyenkor mi a legjobb megoldás ? Attól tartok, ha megint felbukkan ismételten nem lesz erőm elhajtani a fenébe , holott ezt érdemelné.


29/N


2021. jún. 22. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

beteg vagy , és kapcsolat függő!

Szakemberhez fordulj, valami gyerekori gebasz van a fejedben..

2021. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es mondja, ennek a valódi okát mi innen a távolból ki nem találjuk és segíteni sem fogunk tudni. Erősen kötődsz hozzá, erősebben mint kellene, de a pontos okát csak terap tudja megmondani és semlegesíteni.
2021. jún. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
#3 Azok a pasik ugyanolyanok akik nők nevében írják ki ezeket a kérdéseket. Milyen érdekes hogy mind egy kaptafára íródik. Hülye vagyok, alázható, társfüggő. Jöhetnek alá észt osztani a lúzerek és aztán lehet hivatkozni az incelkérdéseknél ezekre a kamukra hogy milyenek a nők.
2021. jún. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudnád ezt az érzelmi kötődést más irányban kamatoztatni? Más kapcsolatok irányában, például?


Magadat fogod így tönkretenni hosszabb távon, ezt Te is tudod ugye? Akár elmehetnél Vele egy családterápiára a családsegítő szolgálathoz, ha már Őt választod mindig! Ott is rávilágíthatnak okokra!

2021. jún. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Az én exem is sok fájdalmat okozott, első párom volt, majd'8 év. De erőt kell venned magadon és neked kell ennek véget vetned, még ha fáj is. Ilyen emberre nem lehet alapozni semmit. Én tavaly decemberben mondtam, hogy ennyi, vége, elég volt. Még most is nehéz, sokszor elgyengülök, de nem keresem. És a kontroll nálam van. Én tiltottam mindenhol, új helyre költöztem, stb. Ne tudjon rólam semmit, ne találjon meg. Ennyi, elég volt. A szívem szakad bele néha, de ez a helyes. Majd lesz jobb.
2021. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik egy betegség, nem tudóm a nevét,de az a lényeg,hogy görcsösen ragaszkodunk a 💩hoz mért tudjuk,hogy ez milyen.

Én is 4évig görcsösen ragaszkodtam egy nőhöz, 3x csalt meg, megötött,állandóan kiabált, elnyomott,terrorizált igazi pokol volt az életem. Végül nagy nehezen a barátok segítségével szakítottam vele, utána hónapokig keresett,de minden kapcsolatot megazakítottam vele és a családjával.

Úgy néz ki,hogy igy 8hónap után kezdem elfelejteni, már nem jut eszembe napi 100x.,

Nekem az adja az erőt,hogy emlékeztetem magam mennyit szenvedtem miatta. Amikor elgyengülök,akkor felidezem valamelyik megcsalást vagy pofozkodását....


Peóbálj megszabadulni tőle! Legyél nagyon erős. Minden lehetséges csatornán tiltsd és töröls. Utána mihamarabb keres egy jobbat akk szeret és becsül.

2021. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Trauma kötésnek hívják. Ez a húzd meg - ereszd meg jellegű játékból adódó izgalom miatt van.

Nem könnyű, de muszáj lezárni.

2021. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Én is azt akartam írni, amit a 10.

"de valamiért olyan erős kapocs van iránta bennem, amit egyszerűen nem tudok szétvàgni." Erős kapocs, de nem örömteli, hanem fájdalmas. Igen, ez a traumakötés. El tudod vágni, ne félj, de lehet, hogy szakembert is be kell vonnod.


Az meg, hogy a múltban mi volt, tanulópénz. Fölösleges azon rúgóznia a kérdezőnek és a válaszadóknak is, mert a múlton ha megfeszül se tud változtatni. A jelenben élünk, a jövőt tervezzük, de vissza ne menj ehhez a palihoz!

2021. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!