Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valami nem működik, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami nem működik, miért ragaszkodok hozzá? Neki is ennyire rossz lehet?

Figyelt kérdés

6 hosszú év nyűglődés volt, tele szakításokkal, megbocsátásokkal, mégis olyan gyönyörű emlékeink vannak, hogy a rosszak eltörpülnek. Együtt éltünk meg minden jót és rosszat, egymás legjobb barátja voltunk, lelkitársak. De ugyanakkor a 6 év alatt kb 20 szakítás is volt. Mégis még azok is olyan drámaiak voltak, hogy mindig újból beleszerettem amikor kibékültünk.

Már másfél éve össze is költöztünk. Rengetegszer volt, hogy törtem zúztam, annyira kikészített idegileg. Volt hogy el akart menni, és én 3 napig sírva könyörögtem hogy ne tegye. Nagyon szélsőséges dolgokat éltünk át. Mégis megtörtént, itt hagyott egyedül. Már 1 hónap eltelt, de még mindig látom kinyílni az ajtót, és látom a mosolygó fejét ahogy bedugja hogy durcizok-e még. És meg tudnék bolondulni, hogy a legutolsó veszekedést miért nem tudtuk megbeszélni, miért lépett ilyen drasztikusan...


Próbálom minden egyes nap mondogatni magamnak, hogy ami nem működik, azt el kell engedni. De hogy engedném el, ha a veszekedések ellenére is ő a mindenem?? 6 kerek év... Vagy most nyugodjak bele hogy ez egy olyan szerelem volt amit hiába élek meg teljes szívemből, csak 6 évet kaptam belőle?


A másik ami kinyír, hogy nem keres... Nem volt nagy veszekedés mikor elköltózött, de nekem még annyi mondanivalóm lenne. Én nem fogom őt keresni, annyi büszkeségem van már ha én vagyok a fél akivel szakítottak... De létezik hogy egy ilyen mély kapcsolat ami igaz tele volt fájdalommal de tele volt őszinte szerelemmel is, hogy ő ezt most könnyen viseli? Hiába volt már az életem része, nem ismerem annyira hogy tudjam, mit érezhet most. nem azt mondom, hogy megnyugtatna, ha tudnám hogy ő is szenved, de kicsit mégiscsak jó lenne tudni hogy neki is jelentett ez a dolog annyit mint nekem.


Visszafogadni már úgysem tudnám, túl nagy a sértettség, a csalódottság, a szégyen az ismerőseim előtt... Mégis ha valaki azt mondaná hogy vissza tudom forgatni az idő kerekét mindent megtennék hogy velem maradjon...

Volt valaki hasonló helyzetben?


28N


2021. febr. 26. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Just like a woman. A dráma éltet téged is.
2021. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az elsőnek sanos valahol igaza van. Lételemetek a dráma a kapcsolatban, ez éltette az egészet. Semmi harmónia. Te meg ragaszkodsz hozzá, mint drogos a cuccához.

Majd idővel jobb lesz, de fogadd el, hogy ez a kapcsolat egy kalap kaki volt. Csak nyomorba döntött. Inkább tanulj belőle, mert van mit. Egy jó kapcsolat nem attól jó, hogy hatalmas fent-ek vannak és hatalmas lent-ekkel tarkítva, nem ettől izgalmas a kapcsolat. Ha egyszer lesz szerencséd egy kiegyensúlyozottban lenni, akkor majd rájössz, hogy 6 évet totálba kidobtál az életedből a kukába.

32N

2021. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan éreztem magam 7 év után. Ne is fogadd vissza. Előbb - utóbb valamelyikőtök teljesen belefárad. Én is visszaengedtem még az exem, amikor nem kellett volna már.. 3 hónap után rájöttem, hogy megcsal. Kár volt már erőltetni, így mégegyet belém rúgott. Azóta meg nézegethetem suttyomban az új nővel készült közös képeket, mert persze azonnal összejöttek. Számomra is felfoghatatlan, hogy ő hogy nem érzi azt, amit én. Neki miért nem hiányzom?

Aztán 1x megkeresett szakítás után és kezdeményezte, hogy legyünk jóban. A történtekre való tekintettel elhajtottam. Azóta nem keres, nem tudom, gondol-e még rám, vagy azzal a lendülettel végleg lezárt mindent.

Sajnálom, valószínűleg hosszú és nehéz út áll előtted is, de semmiképp se keresd és ne nézegesd őt megszállottan, mint én, mert akkor sosem lesz vége.

Már a héten egész jól voltam, de persze eszembe jutott és gondoltam ránézek az egyik közösségi oldalon. (egyébként le van tiltva, inkognitó ablakból nézegetem, szánalmas) és hát pofán vágott a közös profilképük, úgyhogy megint összetörtem kicsit. De meg is érdemlem, mert qrvara nem kellene már őt nézegetnem...

2021. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Egy ilyen kapcsolatot tényleg jobb, ha elengedsz. De ha tényleg annyira szereted és ennyire muszáj az életedben lennie, nem tudtál volna már egy hónapot kibírni nelküle. Én ha veszekszünk a párommal, nem volt még hogy 4-6 óránál többet kibírtam volna kommunikáció nélkül, pedig több éve együtt vagyunk. És mindegy hogy ő bántott meg engem, vagy én miattam veszekszünk, ha csak egy kicsit is az én hibám, félreteszem, hogy az övé is. Bár ezzel ő is így van, és 2-3 óra agyszellőztetés után mindkét oldalról nyújtjuk a békejobbot. Gondolj bele, 1 hónapon át nem keresett!! Ezek után úgy érzed számítasz még neki valamit is? Ha te szakítottál volna és számítana neked, nem várnál egy hónapot, tévedek? Ne hagyd hogy rongyként nézzen rád, találsz százszor jobbat is! Nem azért mert ő rossz lenne, nem ismerhetem milyen ember, de számodra csak jobbat találhatsz!! Fel a fejjel!!
2021. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Habár nem teljesen így voltam, vannak közös pontok. Később kiderült, hogy az összes családom csak miattam tűri meg a bunkó, fellengző stílusát. Nekem mást mutatott, nagyon sokáig figyelmes és törődő volt, ezért nehéz elengedni. Viszont az utóbbi időben nekem is kimutatta a foga fehérjét, és végül kimondtam a szakítást.


Nagyon nehéz. Borzalmasan vagyok. Fáj. De tudom, hogy csak tudatosan léphetek túl, és nem szabad gyengének lennem. Az pedig nem igaz, hogy a dráma éltet minket. Eleinte harmonikus volt a kapcsolatunk, ő nagyon figyelmes volt velem szemben, ezért szerettem bele... Aztán amikor már biztosnak érzett, a kisujját sem mozdította többé, belekényelmesedett a kapcsolatba, és elkezdett nekem parancsolni. Engem bántott a dráma, de közben ott voltak a régi, jó emlékek, amelyekben a világ legtörődőbb pasijaként szerepelt...

2021. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5. vagyok, összes családom helyett az összes családtagom akart az lenni. :D Mielőtt valaki még azt hinné, hogy száz családom van,és mindet elhagyom. XD
2021. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!