Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom értelmezni önmagam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom értelmezni önmagam. Azaz nem tudom meg külömböztetni a szerelmet a szeretettől és a testi vágyakat a vonzalomtól. Hogyan rakhatom ezeket rendbe magamban ?? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Konkrétan egy 2 éves kapcsolatból most a 3.hónapja hogy kijöttem.(nem részleteznék infókat hiszen feleslegesnek tartom ki miért és milyen oknál fogva dobta a másikat)


Lényeg hogy nem volt még ennyire hosszú és ennyire mély érzésekkel teli kapcsolatom. Elég sokat megéltünk ketten. És azt kell mondjam hogy ennyire külömböző vagyis vegyes érzéseket nem éltem át senkivel ugye eddig. Amivel a baj hogy teljesen össze kavarodtam.

De mivel tisztáztuk hogy végleg vége igy nem kezdhetek újra vele semmit. De más irányába sem tudok nyitni ameddig ez nem tisztázott bennem!



Szóval mostanra eljutottam odáig (ez a 3hónap alatt) hogy egy se veled se nélküled kapcsolatban nem akkartam és nem is akkarok élni fiatal 24éves srác ként.


És nem tudom megálapitani vagy is ell dönteni hogy.:


- milyen ha szerelmes vagyok.


- Milyen ha valakit szeretaz ember.


Milyen ha valaki csak testi vonzalombol van a masik félel ?(Esetleg nincs vele csak az miatt érzi hogy szüksége van rá) és igazából stb.


Ez a téma és kérdések azért érdekelnek, mivel ha nincs velem ugy érzem szükségem van rá vamamiért (de az nem hiszem hogy szerelem vagy akkár szeretből lenne)


Miért nem tudok teljesen kilépni ebből ? Ja és persze minden nap kell találkoznom vele. Egy helyen dolgozunk. Egy busszal megyünk melózni és persze egy busszal megyünk haza. Plusz egy igen aprócska faluban élünk mindenketten és a faluban akkaratlanul is össze talákozunk.

Szóval valami megoldás esetleg egy ilyen idős kapcsolat elfelejtésére. Vagy esetleg hogy minnél rövidebb idő alatt elfeledjem őt. ( ha nem is elfeledni de legalább csak ugy szeretnék nézni rá mint egy átlmag emberre !!! )

Megoldás mi lenne ???



A válaszaitokat előre is köszönöm. És persze további szép napot mindenkinek ! :)


2021. febr. 25. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Igy nem fog menni, hogy mindennap látnod kell többször is. Persze, hogy nem tudod mit érzel.
2021. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!