Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért jó az ha mindenhonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az ha mindenhonnan letilt az ex?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre hogy tiltott mindenhol, mert új kapcsolata lett 1 hónappal ezelőtt. 2 éve szakítottunk, de így is dumáltunk néha. Most viszont nagytakarítàst végzett az ismerősei/követői között és én is tiltólistára kerültem mindenhol. Plusz az instájàt is leprivátolta. Mire jó ez? Aztán rájöttem hogy az új hapi elég pénzes gondolom védelmezni kell a pénzzel teli embert nehogy probléma legyen.


Titeket is ignorált az exetek amikor új kapcsolata lett?


2021. febr. 6. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem kíváncsi rád azért tiltott le. Nem kell rosszmájúskodni meg féltékenykedni, el kell engedni. Ami volt, de elmúlt, azt vegyük úgy, hogy elhullt.
2021. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is tiltok mindenkit szakításkor. Minek figyeljem/figyeljen?


Neked nincs életed, hogy egy olyan embert figyelsz, aki már egy idegen?

2021. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ja exk***kkal kar foglalkozni, keresd a kovetkezot.
2021. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Igen volt hasonló.Ez van.Mondjuk nem értem egy régi exbarátnővel minek tartani a kapcsolatot?Nem látom túl sok értelmét.Lépj tovább,ne foglalkozz vele.
2021. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem töröltem vagy tiltottam az exem, de semmi közünk egymáshoz. Nem beszélünk, nem likeolgatjuk egymás képeit.
2021. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egeszseges mechanizmus. Nem lehet tovabblepni, ha nap mint nap virtualisan egymas eleteben maradtok. Internet elott nem volt szukseg drakoi szigorra, egyszeruen a szobadban nem ult ott tobbet.

Itt nem a buntetes, rosszban leves a cel. D3 nem egeszseges latni vagy tudni, hogy a masik lat, raadasul mindent.

Attol meg tudni kene koszonni telefonon valami ugyet megbeszelni.

2021. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
mi az, hogy ‘vedelmezni kell a penzes uj pasit’??? ekkora hulyeseget.. egyszeruen csak nem kivancsi rad, nem akar rolad tudni, latni, konnyebb igy tovabblepnie, az is lehet, h haragszik valamiert, vagy tudja, h amugy irogatnal neki es kenytelen tiltani. utolsot valoszinunek tartom a hozzaallasodbol itelve.
2021. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!