Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom feldolgozni ami tett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csontianyja kérdése:

Nem tudom feldolgozni ami tett?

Figyelt kérdés

Nos az exemmel 2 évet voltunk együtt aztán miután szétmentünk 3 hétre rá összejött egy másik csajjal. Eltelt kb másfél hónap és szétmentek és megkeresett engem. Persze én visszafogadtam mert ő az első nagy szerelmem de nem tudom feldolgozni ezt az egészet és nem tudom elfelejteni annyira örlődök rajta hogy már szinte kikészülök.

Mit tegyek dobjam a pasit és kezdjek új lappal? Vagy kérjem meg hogy segítsen nekem ezt az egészet feldolgozni? Bár úgy érzem nem tudok és nem is akarok megbízni benne mert megöl az ideg hogyha eszembe jut hogy őt vitte ágyba..



2020. nov. 4. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elmondom neked a saját történetem. Életem első nagyon nagy szerelmével 7 hónap után szakítottunk. Ennek oka az állandó veszekedések voltak, mert 2 nagyon különböző ember vagyunk. A szakítást ő vetette fel, de mivel folyton veszekedtünk, beláttam, hogy jobb lesz ez így. Az első hetekben nagyon rosszul voltam, folyton miatta szomorkodtam. 3-4. héten jelentősen javult az állapotom, már alig voltam szomorú, de még gondoltam rá. A 4.hét letelte után megkeresett, hogy nagyon hiányzom neki, és nagyon megbánta, hogy szakítottunk. Az első hetekben jól volt, de aztán nagyon el kezdtem hiányozni és vissza akar kapni. Mivel még mindig szerettem, visszafogadtam, és ezt nem kellett volna. Szakítás lett a vége, nagyjából rá 1 évre, ami után sokkal nagyobbat koppantam, mint az első után. Sokáig nagyon kivoltam, bármit megtettem volna, hogy visszakapjam. Visszagondolva, már beteges volt amit műveltem. Akkor úgy éreztem, hogy nagy hibát követtem el, mert már kezdtem tök jól lenni, amikor visszafogadtam, utána meg teljesen magam alatt voltam több mint másfél hónapig.


Szerintem ha nálatok már bizalom sincs, akkor jobb még most véget vetni az egésznek.

2020. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, miért viselt meg jobban?

"Szakítás lett a vége, nagyjából rá 1 évre, ami után sokkal nagyobbat koppantam, mint az első után."

Rosszabbul bánt veled? Vagy megcsalt? Vagy csak mivel több volt az együtt töltött idő, a kilábalás is hosszadalmasabb volt?

2020. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 nem csalt meg, semmi rosszat nem tett ellenem.:) Az van amit írsz, hogy több volt az együtt töltött idő és emiatt a kilábalás is hosszabb volt.
2020. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!