Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom feldolgozni ami tett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csontianyja kérdése:

Nem tudom feldolgozni ami tett?

Figyelt kérdés

Nos az exemmel 2 évet voltunk együtt aztán miután szétmentünk 3 hétre rá összejött egy másik csajjal. Eltelt kb másfél hónap és szétmentek és megkeresett engem. Persze én visszafogadtam mert ő az első nagy szerelmem de nem tudom feldolgozni ezt az egészet és nem tudom elfelejteni annyira örlődök rajta hogy már szinte kikészülök.

Mit tegyek dobjam a pasit és kezdjek új lappal? Vagy kérjem meg hogy segítsen nekem ezt az egészet feldolgozni? Bár úgy érzem nem tudok és nem is akarok megbízni benne mert megöl az ideg hogyha eszembe jut hogy őt vitte ágyba..



2020. nov. 4. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, kiélte magát már.
2020. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Tudni kellene, milyen volt az a két év, miért mentetek szét.
2020. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

El kéne engedned

Én egyszer fogadtam vissza valakit, nem kellett volna

2020. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kellett volna visszafogadnod, fogd fel tanulópénznek és többet eszedbe se jusson.
2020. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért mentünk szét mert sehogy nem jött össze az összeköltözés de főleg ő miatta nem.

Viszont most tol olyan dumákat hogy most bármit megtenne értem meg totál padlóra kerülne ha elhagynám meg stb

2020. nov. 4. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól értem nem is a csaj miatt szakítottatok, és nem csalt meg, kár ezt a nőre fogni. Elmúlt, fogadd el, és lépj tovább.
2020. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna visszafogadni. Szakíts vele, ha ennyire nem bízol meg benne. Egyszer én is visszafogadtam valakit, de semmi értelme nem volt mert aztán szakítottunk megint.
2020. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De miért nem tudom megtenni? Haragszok rá szivem szerint kidobnám de nem tudom megtenni
2020. nov. 4. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Borzalom! Szakítottatok, és rá 3 hétre volt pofája összejönni mással? Hallatlan! Ilyet!
2020. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert szereted és ragaszkodsz hozzá. Ettől függetlenül legyen benned tartás, ne legyél tartalék. Nem a levegőből beszélek én is friss szakításon vagyok túl, tudom hogy piszok kemény kiadni az útját és hogy utána ezerszer megbánod, de ha sikerül kitartanod ebben az időszakban, akkor túl lehet rajta jutni, és jöhet még jobb is nála.


9! Talán el tudod képzelni, hogy létezik olyan mély szeretet a másik felé, ami nem múlik el pikk-pakk. Ha egy ilyen ember azt látja hogy a párja meg már pár nap/hét után mást szeret az kegyetlenül tud fájni! Nem kell még belerugdosni szerencsétlenbe az iróniáddal!

2020. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!