Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hihető a sztori? (Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető a sztori? (Normális válaszokat légy szíves, a gúnyt, a kioktatást, a személyeskedést mellőzzük)

Figyelt kérdés
Szakítottunk az exemmel. Utána egy héttel azt láttam, hogy a facebookon valaki nagyon szívecskézi a képeit, és a valaki kitette a saját profiljára, hogy "kapcsolatban". Az exemén nem látszott semmi. Amikor megkérdeztem az exemet hogy lehet-ez, azt mondta, aznap találkoztak (amikor megjelent, hogy kapcsolatban van a másik fél), és hogy azért tették ki (ők, hogy kapcsolatban vannak!), hogy a exeik leszakadjanak róluk (pl én is). Tehát sosem találkoztak még, aznap ismerkedtek meg, és kitették az exeik miatt, hogy a facebookra, hogy kapcsolatban vannak. 40 évnél idősebb emberekről van szó. Szerintem ez nagyon nem hihető történet. Szerintetek?
2020. szept. 5. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Miért is foglalkozol ezzel?
2020. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen mindegy, hogy hihető-e. Az volt a célja, hogy békén hagyd és leszakadj róla, tehát már elnézést, de a háta közepére nem kíván. Én ezek után nagyon hanyagolnám.
2020. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Más vélemény? A sztorit nézzétek, ne az emberekről próbáljatok véleményt formálni légy szíves. :)
2020. szept. 5. 19:03
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan, hogy lehet erről gúny, kioktatás és személyeskedés nélkül írni?
2020. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak. Neked már egyáltalán nem kéne az exed dolgait lesegetni, meg, hogy ki mit gondol róla. Ez rólad szól. Engedd el, lépj tovább. Ez olyan, mintha kirúgnának a munkahelyedről, de te azért bejárnál pl beszélgetni, vagy nézni mások hogy dolgoznak. Nem véletlenül nem lehet ezt sem csinálni.
2020. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Szerintem hihető. De inkább azt gondolom, h kb. 100000-ből 1 olyan eset van, ahol tényleg ez a helyzet.

Ismerték egymást azelőtt is. Ha érted...

Ennyi. Keress mást.

2020. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös, 6-os, köszönöm, végre építő jellegű hozzászólások. Miért beszélek erről? Mert ez rólam szól, tovább próbálok lépni, de meg van nehezítve számomra a továbblépés. Mert minden rám van hárítva, én szakítottam, én tehetek mindenről úgymond, hogy elhagytam ezt a földre szállt angyalt, úgy, hogy semmi okom nem volt rá. Természetesen pont amiatt léptem, hogy éreztem valami furcsát, de akárhányszor rákérdeztem, mi a baj, mindig az volt a válasz, hogy semmi, minden rendben. A bizalmam egy-két furcsaság megingott benne, tehát léptem - az ex egyáltalán nem tartóztatott, sőt, mintha még ő akarta volna, hogy menjek, szerintem már csak ürügyet keresett rá.


"Ismerték egymást azelőtt is" - ez így szokott lenni, még az is lehet, hogy megcsaltak, bár lehet, hogy "csak" ismerkedtek, amíg még együtt voltam az ex-szel. És ez a lényeg, hogy egy elég gyenge sztori lett kitalálva, amiből elvileg kiderül maga a félrevezetés ténye, ennyi már elég is lenne ahhoz, hogy megkönnyebbüljek, és belekapaszkodjak abba a gondolatba, hogy az ex valamit titkolt előlem, tehát nem volt becsületes.

A kérdést azért írtam ki, hogy mások gondolatait is meghallgassam ezzel kapcsolatban, mert mindenkinek vannak tapasztalatai.

2020. szept. 5. 22:46
 8/12 A kérdező kommentje:
A kérdésnél rosszul írtam: Nem "aznap találkoztak" hanem "aznap ismerkedtek meg" - ez egy lényeges részlet, mert olyan nincs, hogy valaki interneten megismerkedik valakivel, és még aznap kiteszik, hogy "kapcsolatban"
2020. szept. 5. 23:00
 9/12 anonim ***** válasza:
A jövőd szempontjából jobb lesz az neked, ha tudod, hogy "meg voltál csalva"?Szerintem tök hülyeség találgatni, hogy igaz-e a sztori. Úgyse fog kiderülni. Nem, a gyikből se😉
2020. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy igaz-e, hanem az, hogy pl te elhinnéd-e azt a képtelenséget, hogy két ember elkezd beszélgetni interneten keresztül, és még aznap bejelölik a fb-n hogy kapcsolatban vannak.
2020. szept. 6. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!