Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pozitív szakítós sztori? Ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív szakítós sztori? Ahol végül minden jóra fordult?

Figyelt kérdés

Elhagytad azt, akiben nem bizhattal, aki sokszor átvert, akiről tudtad, hogy nem ő az igazi, de féltél elengedni, mert szeretted,.... De aztán elég erős lettél, alkalmad nyílt rá, meglépted, és egy sokkal jobb párt kaptál az élettől?


22 éves lány vagyok, első szerelem, 6 év...

Félek, soha nem szeretett, és soha nem fog más még ennyire sem szeretni 😔

Kérlek, írjatok valami biztatót.


2020. jan. 11. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nem áll meg az élet és fog jönni, majd valaki más akiről azt fogod gondolni, hogy sokkal jobb és nem is fogod érteni, hogy nem jöttél erre előbb rá. Fiatal vagy még. Sok öröm és sok csalódás fog érni még az életben ahogy mindenki mást is. De túléljük.
2020. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként jöttél össze vele, természetes, hogy így érzed.

De hidd el, lesz olyan ember, aki jobban fog szeret annál, aki átvert, akiben nem bízhattál. Ha érezted, hogy nem ő az igazi, akkor mi értelme lett volna rá alapozni az életet? Hogy később csaljátok egymást orrba szájba, mikor már mondjuk gyerek is van?

Fiatal vagy, sok időd van találni mást, jobbat, az Igazit.

Jól tetted, hogy meg merted lépni.😊

2020. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az exem megcsalt, hazudozott stb. Majd amikor lebukott az exével újra, megléptem és kiraktam. Illetve 2 évig még ment a zaklatás részéről. De életem legjobb döntése volt, amikor elegendő lelkierőt sikerült összeszednem, hogy végképp kiírtsam az életemből.

Ha megtanulod megbecsülni magad, olyan párt is fogsz bevonzani. Magabiztos, lelileg egészséges emberek tudni fogják hogy hol vannak a határok és nem tűrnek csaló embereket meg.

2020. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek. Nagyon sok jó tulajdonságom lett általa, sok mindent sikerült túlélnem a segítségével, és a bizalom a párkapcsolat alapja... Nekünk sajnos nem volt meg.😔 Én is elrontottam, már túl korán házisárkány lettem sokszor, de nem adott bele annyi energiát, amennyit kell egy normális kapcsolatban.

Nagyon hiányzik, rossz hogy így alakult, de 6 éve csak ilyen hónapról hónapra, évről évre tartó periódusok vannak, mindig erővel át kellett lendülnünk valamin, mert nem volt meg a bizalom.... Sem a közös jövő komoly terve. 😔

2020. jan. 11. 21:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3, neked sikerült olyan párt bevonzani?
2020. jan. 11. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan ezt érzik és még fiatal vagy tapasztaltan, nem sokat éltél meg.


Bármi lehetséges.

2020. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Remélem hogy megtalálom az igazit, és fogjuk még nagyon szeretni egymást valakivel.

2020. jan. 12. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen cipőben vagyok. Azt hittem, hogy minden rendben van, szeretjük egymást, erre közénk állt valaki.


Kinyílt a szemem, mert rájöttem, hogy még mindig nem képes kiállni saját magáért sem, és egy ilyen határozatlan férfitól én hogy várjak bármit is hosszú távon? Ha nagyon akarna, kiállna az elképzelései mellett, ha a miniszterelnök nyújtana be neki kérelmet, hogy ne tegye, akkor is. Ha így lenne, ez egyszerűen nem történhetett volna meg.


Sajnálom, hogy nem veszi észre, hogy ezt először saját magában kell rendezni, a harmadik személy csak irányt mutatott mindkettőnk számára. Folyamatosan teszi tönkre a saját életét azzal, hogy másnak akar megfelelni, de ha ő nem akar változni, én nem tudom ráerőltetni.


Ő nem igazán tanult az esetből, én viszont igen. Szeretem, de mégsem tudok már rá férfiként és potenciális partnerként tekinteni. Ha végre belátja, hogy neki is változnia kell, akkor később esetleg majd igen, de én nem vállalhatom tovább a felelősséget az ő életéért. A sajátomért viszont igen, így elkezdtem dolgozni magamon, az eddigi kapcsolati mintáimon és sérüléseimen, és hiszek abban, hogy ezek után képes leszek egy olyan társat találni, aki szintén valóban készen áll egy hosszú távú komoly kapcsolatra, és nem csak azt hiszi, holott belül nem az.


25N

2020. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!