Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet? Sztori lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? Sztori lent

Figyelt kérdés

Valószínüleg a héten találkozni fogok az exemmel. 4 év után lett vége a kapcsolatunknak. De valamiért még is azt érzem, hogy ennek itt még nincs vége. Mind a kettőnknek időre van szüksége, újból magunkra kell találnunk, mert az volt a fő probléma, hogy megfojtottuk egymást a kapcsolatban a vége felé és sokat veszekedtünk értelmetlenül, mindketten önfejűen mentünk bele a vitákba. Szóval le kell tisztázni magunkban a dolgokat.

Arra gondoltam, hogy bedobom a találkozón (nyilván annak függvényében, hogy milyen hangulatú lesz) hogy par napot töltsünk kettesben egy nyaralás keretein belül, mondjuk július végén és a nyaralasig tartsuk a zero kontaktot es mindeki gondolkodjon magán az éltén és a kapcsolaton. Aztán a többi majd kiderül. Persze tudom, hogy ebbrn a pár hónapban amíg külön vagyunk bármi megtörténhet.

De ettől függetlenül érdekelne olyan véleménye aki volt már hasonló helyzetben, vagy tapasztalt ilyet? Mit gondoltok erről?

Köszi előre is.

23/L



2020. máj. 26. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet.

Két hónappal előbb leszervezni valamit, amikor még azt sem tudod, mi lesz. Lehet, becsajozik, vagy te bepasizol.

EZ inkább úgy jön le, hogy csak egy mentőöv ez a nyaralás, ha addig nem lest jobb. Arról nem is beszélve, milyen egy olyan nyaralás, amit végigveszekedtek.

2020. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Negatív.
2020. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy ez nem jó ötlet.
2020. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mar rögtön együtt nyaralni?

Nem a nyaralas fog ujbol osszehozni szerintem

2020. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem konkrét lefoglalt nyaralásra gondolok.

Lenne egy hétvégi hàz, ahova ha akarunk megyunk ha nem akarunk nem megyunk. Meg nem is ugy gondoltam, hogy egy parkent megyunk. Hahem jol erezni magunkat aztan majd alakul.

Nem haraggal valtunk el meg szeretjuk egymast, csak most ez tunt a legjobb dontesnek, hogy szakitunk, megnezzuk milyen egymas nelkul az elet.

Nyilvan ha nem lennek fontosak egymasnak nem talakoznank a heten. Legalabb is szerintem. De atgondolom, hogy tenyleg jo otlet e ez.

Koszi az eddigi valaszokat :)

2020. máj. 26. 14:07
 6/8 A kérdező kommentje:

Meg nem a nyaralastol varnam a csodat, hogy ujbol osszejojjunk. Csak egy jo kezdesnek gondoltam. Egy semleges helyen megbeszelni a dolgokat. Ilyen celom lenne vele🙂

De lehet, hogy ez eros kezdes lenne🙂

Ti voltatok mar igy, hogy a kulon toltott ido jot tett nektek es ujra kezdtetek a kapcsolatot? Es mukodott is?

2020. máj. 26. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Értelmetlen.

Én nem nosztalgiáznék.

Azt hagyd meg meglett nagymama korodra.


Előrefele gondolj és éld az életedet.

2020. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ti voltatok mar igy, hogy a kulon toltott ido jot tett nektek es ujra kezdtetek a kapcsolatot? Es mukodott is?


Nem. Ha a külön töltött idő jót tesz, akkor külön kell maradni. Nem véletlen lett vége, és a gondok újra elő fognak jönni.

2020. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!