Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, bírnátok ezt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, bírnátok ezt, vagy otthagynátok a nőt? (Egymondatos odavágások, kioktatók kíméljenek, normális válaszokat szeretnék.)

Figyelt kérdés
Elhagytam a barátnőmet, mert iszonyatosan, számomra példátlanul trágár stílusban beszélt időnként, emellett rengeteget pletykált. Előtte többször kértem, hogy finomabban fogalmazzon, és azt is mondtam neki, hogy nem érdekel a pletyka. Nem igazán vette a lapot, és tovább csinálta, akármennyire vonzódtam hozzá, és szerettem, ezt nem bírtam tovább, és pár hónapos kapcsolat után végül otthagytam, arra hivatkozva, hogy nem illünk össze. Nem ez volt persze az egyetlen zavaró tényező a kapcsolatban, de fontos része volt a döntésemnek. Persze most én vagyok mindennek elmondva, hogy miért szakítottam, amikor elvileg semmi okom nem volt rá. Kicsit bizonytalan vagyok abban, hogy jó döntést hoztam, mert ezen kívül nem volt különösebb gond. Emiatt tettem fel a kérdést, hogy más mit tett volna a helyemben.
2020. szept. 2. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
*lesz-e jobb, mármint nőben
2020. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van egy határ, amit elviselnék, nyilván a konkrét esetet nem ismerem...de azt gondolom ,hogy az első és legfontosabb dolog az ,hogy már az elején, amikor megismerted, akkor kellett volna úgy döntened hogy nem passzoltok össze. Bár így sem feltétlenül késő, de jobban jártatok volna.
2020. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is vannak olyan tulajdonságok amiket nem tudok elviselni hosszú távon, pl. folyamatosan lemondja valaki az utolsó pillanatban a találkozókat, mikor én már készültem.

Nem kell megalkusznod, ha ennyire zavar ez a tulajdonság. Sokmindent képes vagyok tolerálni én is, de nem mindent. Magyarázkodnod sem kell ezért senkinek, ha nem érzed jól magad valaki mellett, akkor nem is kell vele együtt lenni.

24/L

2020. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!