Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, bírnátok ezt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, bírnátok ezt, vagy otthagynátok a nőt? (Egymondatos odavágások, kioktatók kíméljenek, normális válaszokat szeretnék.)

Figyelt kérdés
Elhagytam a barátnőmet, mert iszonyatosan, számomra példátlanul trágár stílusban beszélt időnként, emellett rengeteget pletykált. Előtte többször kértem, hogy finomabban fogalmazzon, és azt is mondtam neki, hogy nem érdekel a pletyka. Nem igazán vette a lapot, és tovább csinálta, akármennyire vonzódtam hozzá, és szerettem, ezt nem bírtam tovább, és pár hónapos kapcsolat után végül otthagytam, arra hivatkozva, hogy nem illünk össze. Nem ez volt persze az egyetlen zavaró tényező a kapcsolatban, de fontos része volt a döntésemnek. Persze most én vagyok mindennek elmondva, hogy miért szakítottam, amikor elvileg semmi okom nem volt rá. Kicsit bizonytalan vagyok abban, hogy jó döntést hoztam, mert ezen kívül nem volt különösebb gond. Emiatt tettem fel a kérdést, hogy más mit tett volna a helyemben.
2020. szept. 2. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Alapból nem jönnék ilyennel össze, de ha csak kapcsolatban éleződik ezt ki akkor pár hónap alatt maximum megunnám és kidobnám.
2020. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hellmano ***** válasza:
91%
Azért én is rondán beszélek, de én tudom kontrollálni, tehát, ha olyan a közösség, akkor minden második szavam ronda, ha nem olyan a közösség, ahol vagyok, akkor, pedig nem csúszik ki a számon. Engem konkrétan nem zavar, ha a párom is odamondja "keményebben2 a dolgokat :D Persze, mint írtam ha olyan a közeg, az nekem se menne, ha mások/idegenek előtt egyfolytában dőlne a szájából a mocsok... A pletyka az már más tészta az engem sem mozgat meg, szóval arra megkérném, ha olyan lenne a párom, hogy hanyagolja, mert engem nem érdekel és ha látja nem érdekli az embert, akkor abba is hagyja szerintem bárki, mert látja süket fülekre talál vele. Szóval szerintem csak ezek miatt nem kellett volna elhagynod, mert mint írtam a pletyka részt hamar megunta volna, ha nem figyelsz rá a ronda beszédet meg kontroll alatt kellett volna csak tartani és ennyi.
2020. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem nyelvtanárt keresek

Néha rám is rám jön hogy ugy beszélek mint egy taxisöfőr de ez nem azt jelenti hogy tudatlan f*sz vagyok

Nem szakitottam volna

F

2020. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel nem akarsz lenni, akkor ne legyél. Ennyi a sztori és kész. Ne mások véleményével foglalkozz meg azzal, hogy mások mit pletykálnak. Ha nem szereted, nem passzoltok, akkor menjetek más úton.


Amúgy nem, nem tudnék együtt lenni ilyen lánnyal. Oké, a csúnya szavak néha beleférnek, de ha valaki kötőszóként használja ezeket, az nekem nem fekszik.

A pletykálás sem nyerő.

2020. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

"Nem ez volt persze az egyetlen zavaró tényező a kapcsolatban, de fontos része volt a döntésemnek."


"Kicsit bizonytalan vagyok abban, hogy jó döntést hoztam, mert ezen kívül nem volt különösebb gond."


Most akkor melyik?


Egyébként én nem szakítottam volna, max ha olyan mértékű, aminél már össze sem jöttem volna velem

2020. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nèzd, neked kell tudnod mi fèr bele, neked kell eldönteni, hogy együtt akarsz-e valakivel lenni, vagy sem.

Èppen ezèrt teljesen mindegy, másnak mi a vèlemènye, hogy szerintük nem volt rá okod. Nekik mi közük hozzá? Az èg világon senkinek sem tartozol magyarázattal.

2020. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes ember nincs, valami mindegyikben fog zavarni. Viszont te választhatod meg, hogy mi az. Ha ez ennyire zavart, akkor nyilván jó döntés volt.
2020. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kértél egy számodra fontos dolgot, szart rá, otthagytad. A döntésed szerintem helyes volt. Ellenben ha ezzel tudtál volna együtt élni, akkor elhamarkodott. De ezt neked kell tudni, magadnak döntöttél, nem nekem.
2020. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BeefEater ***** válasza:
100%

Mindenki azért szakít amiért akar, szóval ha ez neked fontos volt és nem akart változtatni akkor jogosan szakítottál.

Nálam a durva fogalmazás/trágár beszéd nem lenne szakítóok, a pletzka sem, feltéve, hogy nem rólunk (és nem nekem) pletykál.

2020. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet mit írni. Ennyi alapján én nem szakítottam volna, ezek a tulajdonságok engem nem zavarnak. Ha téged igen, akkor jó, hogy szakítottál. Az már más kérdés, hogy lesz a jobb.
2020. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!