Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretői kapcsolatban vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban vajon az elhagyó felet is megviseli a szakitás?

Figyelt kérdés
Elmúlhat majdnem 6 év nyomtalanul? Mindketten házasok vagyunk. Én elváltam volna a kedvéért de tiszteletben tartottam, hogy Ő nem. Nagy a vagyon. Tehát egy hosszú kapcsolat, heti találkoásokkal, nagy beszélgetésekkel. Teljes együtt töltött délutánokkal. Tudtunk egymás dolgairól, érzéseiről. Egyben a barátomnak is éreztem, akiben megbizhatok. Mindig Ő keresett telefonon, mert én nem vagyok annyira ellenőrizve mint Ő. Eltelt egy hét nem keresett. Jó gondoltam, ennyi még belefér. Aztán a következő is. Nem tudtam megállni, hogy ne hivjam fel. Ha nem Ő vette volna fel ,akkor téves. Felvette, "most nem jó..." aztán letette. Mivelnem vagyok egy ragadós tipus több mint egy hónapig nem kerestem. (Ő sem.) Aztán ma - elemi erővel tört ráma hiánya - ismét. Le vagyok tiltva. Csak annyit szerettem volna, hogy mondja ki VÉGE. Ennyi azért ilyen hosszú kapcsolat után járna nekem. A viszonyunk sosem derült ki, - meg nem is fog - rendes megbizható embernek tartom magam. Hisztis sem vagyok. Fel fogom dolgozni elöbb-utóbb. Én igy sosem szakitottam. Szóval az érdekelne, ilyen esetben a szakitó fél is szenved? Nem kis ideig voltunk barátságban.Vannak napok amikor csak néha gondolok rá. Máskor egész nap a fejemben van. Főleg férfiak válasza érdekelne. Lehet valakit sok év után csak úgy kitörölni?

2020. szept. 2. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
"Megbízható embernek tartom magam" khmmm ezt azért nem írtam volna bele az írásodba, mert nem állja meg a helyét , hisz a férjed csaltad végig, szóval megbízható nem vagy. Amúgy te tuti többet éreztél iránta, mint ő irántad. Te váltál is volna miatta stb. Szeretői viszonyt nagyon könnyű elengedni, ha csak testiség van, ő elengedte te viszont nem tudod elengedni, mert nálad már másról szólt az egész. Szóval igen, mint férfi simán egyik napról a másikra elengedhető egy szeretői viszony és magyarázkodni se kell, mert nincs mit...
2020. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy csak úgy nyomtalanul eltűnt volna ez az idő, 6 év nem kevés... lehet, hogy kiderült otthon valami, biztosan kell, hogy legyen valami nyomós oka annak, hogy így, egyik pillanatról a másikra eltűnt. Ocsmány hozzáállás ez a részéről, akkor is, ha szeretői viszonyról van/volt szó, az lett volna a minimum, hogy legalább pár mondatban elmondja, mi a helyzet... sajnálom.
2020. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem hogy szenved, inkább jobbra fordult a kapcsolata a párjával, ezért tiltott le hogy ne derüljön ki. Egy ideig jó voltál neki, de már nem tart rád igényt. Tartsd tiszteletben a döntését és engedd el, mert ő már túl lépett rajtad.
2020. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Sosem tudom megérteni, hogy egy használati tárgy miért érzi magát többnek, mint ami? Téged csak dugtak. Persze, a napi stresszt is levezette rajta, mert elmondta a dolgait, de ezek valószínűleg közel sem voltak olyan mély beszélgetések, mint amilyet te beleképzeltél. Ennyi volt, ennyire használt és kész.


Aki meg az #1-es válaszát lepontozta, az mit érez? A lepontozók is olyan egyedien értelmezik a "megbízható" szó jelentését, mint a kérdező?

2020. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kiderült otthon a dolog, ezèrt tűnt el szó nèlkül. Sajnálom, de ez az ilyen kapcsolatoknál mindig benne van a pakliban.
2020. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
#4 Azért ez a sok kérdés meg lepontozás, mert mindenki ilyen "megbízható", mint a kérdező :) Egy ilyen ember ne mondja már el magáról, hogy megbízható, aki 6 évig csalta a férjét ez alja féreg kategória és akkor ugye még finoman fejztem ki magam, mert nőről van szó... Oda kellett volna állnia a férje elé és megmondani neki papi itt vége, mert jobb fszt találtam, mint a tiéd és ennyi , nem 6 évig ott lapítani, mint valami vérszívó élősködő. Tuti kitartott a nő, ezért nem mert lépni a férje mellől, mert ez a nagy kan, aki most ott hagyta nem bírta volna megteremteni neki, amit a férje.
2020. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Abszolut egyet ertek az elso valaszoloval, te minden vagy csak nem megbizhato, 6 evig csaltad a ferjed, hasznalati targy vootal az en szememben egy ilyen leny (szandekosan nem not irtam) kb egy szinten van a kormom alatti piszokkal.
2020. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem voltam még ilyen helyzetben de biztos vagyok benne,hogy nyom nélkül nem múlik el egyik fél részéről sem az ilyen hosszú ideig tartó szeretői viszony. Én is arra gondolok,hogy kiderült otthon,és ezért történt ez az azonnali elzárkózás. Pár mondatban azért tudathatta volna Veled mi történt.
2020. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira viselkedett gerincesen, mint idáig. Ennél többet vagy jobbat nem is várhattál tőle. A rossz hír, hogy téged is magával rántott erre a szintre.
2020. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem beszélgetnél majd velem privátban?
2020. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!