Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy éreztem hogy szakítanunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy éreztem hogy szakítanunk kell, de most nagyon hiányzik az exem, jól tettem?

Figyelt kérdés
Szóval szakítottam a párommal, két év hét hónapja voltunk együtt. Az elmúlt fél évben úgy éreztem, hogy nem szeretnék vele lenni. Sokat veszekedtünk, és sokszor megbántott. Annyiszor, hogy már nem éreztem azt, hogy vele szeretnék lenni. Előtte is sokszor megbántott,de akkor sokszor kimutatta azt is, hogy szeret. Most mondtam neki, hogy én ezt már nem bírom. Erre teljesen kifordult magából, eddig sosem sírt, de akkor igen és olyanokat mondott, hogy teljesen megbánta, és már nem érti,hogy miért gondolt mindig csak magára, és miért nem jött oda hozzám amikor sírtam megvígasztalni, meg ilyenek. Én el is hiszem neki, hogy ezúttal megváltozik, de úgy érzem, hogy mellette már nem tudnék boldog lenni. Akkor teljesen magabiztos voltam a döntésemben, és azóta találkoztunk egyszer, amikor visszaadtuk egymásnak a a cuccainkat. Akkor is sírt y és teljesen kész volt. Nagyon szomorúvá tett és megérintett, hogy őt ilyen mélyen megérintette ez. De mondjátok, hogy ez normális, hogy túlromantizalom csak az exem. De nagyon hiányzik, de amíg a kapcsolatban voltam, nem éreztem jónak. Nem tudom mit tegyek. Most azt érzem, hogy újra össze szeretnék vele jonni, de eszembe jut, hogy amikor együtt voltunk már nem szerettem volna vele lenni.

2020. szept. 2. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nehogy összejöjjetek újra. Boldogtalan voltál, nem véletlenül szakítottatok. Esetleg évek múlva, amikor mind a ketten más emberek voltatok.

Csinálj magadnak egy listát arról, hogy mik azok a dolgok, amik miatt megérné neked újra összejönni vele (a szerelmes vagy belé NEM ÉR), és miért lenne rossz. Szigorúan racionálisan. Ott majd szembesülsz a végeredménnyel, és talán könnyebb lesz lezárni.

2020. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De amikor sírt a párod, miért nem mostad meg az arcát hideg vízzel?


Közben mondani neki:


"Te! Hát teljesen ki akarsz készíteni engem? Hogy a jó isten szomorítson meg téged"

2020. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Okkal szakítottál. Akit elhagynak általában sokkal jobban szenved, szóval valahol normális, hogy őt ez jobban megviseli. Attól még nem biztos, hogy sajnálatból vele kell lenned megint.
2020. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális amit érzel, de nem érdemes újra kezdeni. Nem hirtelen felindulásból szakítottál, nagyon is megvolt rá az okod, ez lebegjen a szemed előtt. Ha újra kezdenétek egy darabig jó lenne, aztán újra kezdődnének a problémák.
2020. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csupán egy tipikus énvédő mechanizmus, próbálj meg túllépni ezen, és tiszta lapot nyitni, másfelé.
2020. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Újra próbáltad vagy túltetted magad?
2020. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam túltenni magam rajta, igen. Aztán az egyik este nagyon hiányzott, és felhívtam, csak hogy beszéljünk. És akkor hirtelen megint eszembe jutott a csomó hülyesége, és nem bántam meg a döntésem. De amúgy rendes volt velem, beszélgettünk egyet utána pedig leraktuk, megnyugodtam. A barátaim folyton mellettem állnak, gyakran hivogatom őket minden hülyeséggel 😅 és az egyetem és a munka eléggé lefoglalt, próbálom kiverni a fejemből.
2020. szept. 21. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!