Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Dohányzás szakítási ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzás szakítási ok?

Figyelt kérdés

A párom azzal ,, fenyegetett "meg hogy ha dohányzok szakít velem. Nem vagyok láncdohányos, de néha-néha jól esik egy-két szál. Nem élünk együtt még. Akkor miért olyan nagy baj? Ekkora probléma? Kinek mi a véleménye erről? Főleg férfi véleménye érdekelne.

23/N



2020. szept. 1. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akik sosem dohányoztak, azokat jellemzően zavarja.
2020. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Össze sem jönnék egy dohányossal, inkább egyedül halok meg, minthogy egy hamutálat csókoljak.

Ha meg kapcsolat közben szoksz rá, akkor igen, abszolút szakító ok, mérlegelés nélkül. Undorodom a dohányos emberektől, és ez alól a párom sem lenne kivétel!

2020. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha tudta, hogy dohányos vagy, akkor mi a fészkes fenéért jött össze veled, ha az kizáró ok nála? Ha menet közben szoktál rá, akkor meg hülevagylányom, hogy elkezdted, és jogosan akadt ki.


Amíg a "piacon voltam", tudták rólam, és akit zavart nem is kezdett velem, ha igen, de feltétel volt, hogy tegyem le, azzal meg én nem kezdtem.

Dohányos dohányossal, vagy olyannal akit Tényleg és Egyáltalán NEM zavar.

2020. szept. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,amikor összejött veled,akkor is tudta.Egyezzetek meg bizonyos dolgokban.Kevesebbet szívsz,nem előtte füstölögsz,a lakásban nem szívod stb..Segítsen a leszokásban.Ha te is akarod,akkor együtt sikerülhet.
2020. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nèzd, egy nemdohányost persze, hogy zavar a párja dohányzása. Mindegy a nemek állása.

Így jellemzően össze se jönnek olyannal, aki cigizik. Ez így korrekt is.

Ha viszont ő tudta, hogy te rá szoktál gyújtani, ès úgy jött össze veled, akkor fogja be, ès ne zsarolgasson, meg utólag akarjon megváltoztatni. Az ilyen hozzáállás annyira visszataszító. A helyedben èn vágnám ki a frászba.

2020. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egy bnom dohanyzott csak, pont az utolso, elotte soha nem jottem volna ossze dohanyossal es valszeg nem is fogok. de nala nem erdekelt vmiert es nem is emiatt szakitottunk.
2020. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!