Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Dohányzás szakítási ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzás szakítási ok?

Figyelt kérdés

A párom azzal ,, fenyegetett "meg hogy ha dohányzok szakít velem. Nem vagyok láncdohányos, de néha-néha jól esik egy-két szál. Nem élünk együtt még. Akkor miért olyan nagy baj? Ekkora probléma? Kinek mi a véleménye erről? Főleg férfi véleménye érdekelne.

23/N



2020. szept. 1. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Én nem jönnék össze dohányossal.


26/f

2020. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Valakinél igen, valakinél nem.
2020. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Én se jönnek össze bagóssal. Semmi értelme és bűzlesz is tőle.
2020. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Hellmano ***** válasza:
83%
Nálam abszolút az lenne, de nem lesz ilyen, mert nem lesz soha dohányos barátnőm és ennyi ez már az ismerkedéskor automatikus off bárhogy nézhetne ki a nő. Én soha nem dohányoztam és olyan szinten utálom, ha az utcán előttem megy valaki és szívja morogva, de átmegyek az utca túloldalára. Szóval megértem a barátod, hogy nem akar összeköltözéskor állandóan dohányszagot szagolni a lakásban. Egy dohányosnak fel sem tűnik, hogy milyen büdös valójában, mert hozzá van szokva a nikotin meg a füstszaghoz. Én azt érzem kertes családiházunkban, ha a szomszéd az ő udvarában 30 méterrel odébb szívja és ingerel a szaga. Én semmilyen körülmények között nem élnék egy fedél alatt dohányossal, mivel a falak a ruhák a bútorok mind beveszik a füstszagot és nem is kell odabenn dohányozni ehhez, simán elég egy dohányos ember, akinek alapszaga van füstös magyarul őróla átterjed az a szag mindenre a lakásban. Ezt azok érzik , akik nem dohányoztak soha. Mint ember nem ítélem el a dohányosokat, lehet okos, intelligens stb. csak a közelembe nem jöjjön, ha dohányzik :D 41F
2020. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy a férfiakat ennyire zavarja. Persze azon vagyok hogy leszokjak de mindig keresek valami ürügyet amiért rágyújtok. 😐😅
2020. szept. 1. 21:28
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Sosem zavart, ha egy nő cigizik, ha megtiszteli a helyünket azzal, hogy nem bent bagózik :) nekem volt már dohányos párom, pont nem zavart, hogy cigizett
2020. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hellmano ***** válasza:
67%
Szokj le róla egy nő kezében amúgyis elég rondán néz ki egy bagó és hidd el baromi illúzió romboló is(na nem mintha férfi kezében jobban állna :D). Nekem viszont egyszer fiatalkoromban volt egy bagós barátnőm, de az az érzés, mikor csókolóztam vele, mintha kátránypapírt nyalogattam volna :D Nem is tartott sokáig, de mint írtam, akkor fiatal voltam , utána már soha nem kezdtem dohányos nővel. Nálam a legillúzió rombolóbb, mikor idős nénik dohányoznak , ocsmány látvány őszintén :D
2020. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok őszinte véleményt.☺️ Mint már fentebb említettem szeretnék leszokni.😄
2020. szept. 1. 21:37
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Bele se kezdtem volna. Abszolút az értelem hiányának tartom a dohányzást. Fizetni azért, hogy büdös legyel, konnyebben öregedjen az arcod és hajlamosabb legyél x betegségre? Ennél nagyobb ostobasagot elkepzelni is nehéz, úgyhogy semmi dolgom dohányosokkal.
2020. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Lakásban és kocsiban ne szívja. Nálam ez a szabály.
2020. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!