Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » PASIK,hozzátok intézem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK,hozzátok intézem a kérdést,miért csináljátok azt, hogy ha a volt barátnő keres,akkor semmit nem reagáltok rá ?

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottunk a barátommal,el voltam jegyezve,de nem működött.

Normálisan megbeszéltük a dolgokat,úgy volt hogy most vasárnap találkozunk,mert külföldön vagyok,pénteken érek haza.

Péntek óta viszont semmire nem reagál,bármit írok neki.

Azt mondta,hogy neki idő kell,amíg mindent el tud felejteni,és ne haraggal nézzen rám.

De azt mondta bármi van,írjak neki.

Ez csütörtökön volt.

Pénteken még kérdeztem valamit,normálisan válaszolt,este írtam arra már semmi,és azóta sem semmi.Mar azt is mondtam neki,hogy tényleg ha soha többé nem akar látni vagy hallani rólam,akkor írja meg,ez nem megoldás.Vannak nálam ruhái,munkás dolgai,levelek,számlák.Es semmire nem reagál,semmire nem válaszol.

Ez most akkor mi ?

Miért nem tud akkor annyit írni,hogy ne keressen,vagy miért nem tilt le hogy ne is tudjak írni neki ?

Nem tudom mi ez..amióta ismerem ilyet senkivel nem tett..nem tudom mire vélni 😞

Semmi rosszat nem tettem azóta és kedvesen írok neki.

Nyilván egyértelmű,hogy már hallani sem akar rólam,de akkor miért nem ír annyit hogy ne keress.

Miért hagyja hogy nap mint nap írjak neki.Nem könyörgök,nem ilyeneket írok neki ,hanem hogy mi legyen a cuccaival,vagy miért nem válaszol,ennek nincs értelme,ilyesmit.


2020. aug. 5. 15:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ír mert nem akar. Ennyi.


Te még mindig rajongsz érte, és vissza is fogadnád simán, mert az ilyen kétségbeesett nők ezt teszik.


De ő nem akar téged.

2020. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd! Majd ha kellened a cuccai, felveszi veled a kapcsolatot, addig pakold össze neki és tedd olyan helyre, ahol nem zavarnak téged.

Megőrzöd egy ideig, ennyit még megírhatsz neki, hogy eddig meg eddig megőrzöm a cuccaid, ha akarsz jönni értük addig jöhetsz. Ennyi. Nem értem minek kell naponta ráírnod az exedre... Szerintem ez a gáz viselkedés. Legyél már felnőtt! Szinte most szakítottatok erre te napinta zaklatod. Szánalmas vagy!

2020. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

8-as,igen,én veszekedtem vele sokat,de nem ok nélkül,viszont a végén csúnyán beszóltam,erre mondta hogy idő kell,amíg ezt fel tudja dolgozni és ne haraggal nézzen rám,és szeretne találkozni de egyelőre nem megy neki..

De írjak,ha bármi van,és ekkor és hétvégén megy a cuccaièrt.Anyuèknál laktunk,anyu többször kérdezte mikor megy értük.

Ezért írtam neki.

De nem jött válasz,így megint írtam neki.

Aztán jött levele,anyu szólt, hogy szóljak neki.Szóltam.Semmi válasz.

Ez hétfőn reggel volt.Utána annyit írtam,hogy miért nem válaszol,ha nem akar beszélni,akkor mondja meg.

Erre sem írt.

Tegnap számla jött.

Semmi reakció.

Ma ismét jött levél,megint írtam neki,és megint semmi.


Ne úgy képzeljétek el,hogy reggeltől estig írogatok neki.


És nem,nem szeretnék békülni vele,csak úgy érzem egy eljegyzést nem telefonon kell lezárni,és nem is ebben maradtunk.

Lehet tényleg idő kell még neki,de úgy gondolom,annyit akkor is írhatna,hogy majd el lesz minden intézve.

Vagy hogy köszi hogy írtál.

2020. aug. 5. 16:39
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

13. Ez zaklatás.


Én ha írok valakinek, és tudom, hogy elolvasta (és választ várok), addig biztos nem írok neki még egyszer, amíg nem válaszol! Érted, az a kommunikáció!


Te meg már hatszor írtál neki, válaszok nélkül! Hát ha nem halt meg közben, akkor bizony lesza.rja a fejed!

2020. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Engem nagyon idegesítenél, hogy ennyit írogatsz. Elhiszem, hogy nehéz visszafogni magad, de ez nagyon gáz.

Szimplán azért nem ír, mert nem kíváncsi rád, szakítottatok, el akar engedni. Hülyeségekért nem kell zaklatni folyamatosan. Egyszer megkérdezted, oké, többször minek. Majd megy a cuccaiért, ha ráér és akar.

2020. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha fordítva lenne, a sok buta liba szétszedné itt a fickót.
2020. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mintha engem nem szednètek szét.

Nyilván tök normális amit csinál.

És nyilván zaklatom.

Normális emberi kérdéseket tettem fel.

Fordított helyzetben én is válaszolnèk,szakítás ide vagy oda.

2020. aug. 5. 17:27
 18/20 anonim ***** válasza:

Amúgy is, minek ez az irogatás, mint valami két netes társkeresős? El voltál jegyezve, gondolom nem egy napos kapcsolat volt.

Felhívod, hogy itt a cuccod, majd gyere érte. Vagy már a száma sincs meg?

2020. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát én a stílusodból úgy veszem ki hogy te kényszerítetted bele a szakításba. Lehet hogy most tényleg marhára nem kíváncsi se rád, se a leveleire, se a szaros alsógatyájára.
2020. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19-es,miután mindenki belémköt,így nyilván nem tudok én sem kedves lenni.

18-as,persze hogy megvan a száma,de nem hívom,úgysem veszi fel,de már inkább elengednem az egészet.Ugy gondolom az is normális emberi kommunikáció lenne,hogy ha megkérdezem,hogy mikor tudna eljönni a cuccaièrt,hogy akkor mondjuk esetleg annyit írna rá hogy most nem.

Nem értem miért lenne zaklatás,ha újra megkérdezem.


Azért köszönöm a válaszaitokat.

2020. aug. 5. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!