Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » PASIK,hozzátok intézem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK,hozzátok intézem a kérdést,miért csináljátok azt, hogy ha a volt barátnő keres,akkor semmit nem reagáltok rá ?

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottunk a barátommal,el voltam jegyezve,de nem működött.

Normálisan megbeszéltük a dolgokat,úgy volt hogy most vasárnap találkozunk,mert külföldön vagyok,pénteken érek haza.

Péntek óta viszont semmire nem reagál,bármit írok neki.

Azt mondta,hogy neki idő kell,amíg mindent el tud felejteni,és ne haraggal nézzen rám.

De azt mondta bármi van,írjak neki.

Ez csütörtökön volt.

Pénteken még kérdeztem valamit,normálisan válaszolt,este írtam arra már semmi,és azóta sem semmi.Mar azt is mondtam neki,hogy tényleg ha soha többé nem akar látni vagy hallani rólam,akkor írja meg,ez nem megoldás.Vannak nálam ruhái,munkás dolgai,levelek,számlák.Es semmire nem reagál,semmire nem válaszol.

Ez most akkor mi ?

Miért nem tud akkor annyit írni,hogy ne keressen,vagy miért nem tilt le hogy ne is tudjak írni neki ?

Nem tudom mi ez..amióta ismerem ilyet senkivel nem tett..nem tudom mire vélni 😞

Semmi rosszat nem tettem azóta és kedvesen írok neki.

Nyilván egyértelmű,hogy már hallani sem akar rólam,de akkor miért nem ír annyit hogy ne keress.

Miért hagyja hogy nap mint nap írjak neki.Nem könyörgök,nem ilyeneket írok neki ,hanem hogy mi legyen a cuccaival,vagy miért nem válaszol,ennek nincs értelme,ilyesmit.


2020. aug. 5. 15:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Számomr az exeim a múltam és egyrészt, ha túl akarok rajtuk lenni tisztességesen, nem tartom velük a kapcsolatot, az pedig teljes mértékben ki van zárva, hogy eljátsszam, mekkora barátok vagyunk és ott tartam az életemben. Az a hajó elment a kapcsolattal, ez van. Másrészt ha már van más az életemben, akkor meg azért sem írok neki, mert nem akarom olyannal elvágni magam nála, hogy az exeimmel vagy bárkivel, akivel több is volt köztünk baráti csevelynél, barátként cseverésszek. Nekem ez nem egészséges és az aktuális kapcsolatom fontosabb, mint az exeim kis lelke. Van nekik elég barátjuk úgyis, foglalkozzanak azzal. Nem szakítok komoly ok nélkül, értelemszerűen megvolt a lehetősége rá több szinten is, hogy megmaradjon a párkapcsolat. Innentől fogva, ha megszületett a döntés arról, hogy külön folytatjuk, akkor szó szoros értelemben külön folytatjuk.


Lényegtelen, milyen kedves vagy. Az exe vagy, nem kér belőled.

2020. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne zaklasd, túl akar lépni.
2020. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele, mit jópofizol? Felejtsd őt el, ő is ezt próbálja.
2020. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De ez részemről is így van,és ha lenne új csaja,akkor is senkit nem sértene meg azzal,hogy azt írja ne keress.

Nem az a lényeg hogy haverok legyünk.

Hanem az hogy akkor miért nem ír annyit hogy ne keress.Semmi mást.

Ezzel nem hiszem hogy bárkinek fájdalmat okozna .

És ha túl is akar lépni,akkor is írhatná azt hogy hagyjál már vagy ilyesmi.

Ez a kérdés lényege..nem az hogy miért nem maradunk barátok,vagy miért nem cseveg velem órákon át.

Egy szót sem ír vissza.

Semmit az ég adta világon..ez az ami rohadt dühítő,és nyilván ebben a helyzetben ez nektek sem esne jól.

2020. aug. 5. 15:53
 5/20 A kérdező kommentje:

Ő szakított velem.

És a ruhái semmi sem érdekli ?

Számomra ez a fura.

Hogy még én nem érdeklem,de a rengeteg cucca,az értékei?

Na ezt én soha nem fogom szerintem megérteni

2020. aug. 5. 15:55
 6/20 A kérdező kommentje:
Vagy akkor miért nem tilt le ? Ahogy az összes exével teszi
2020. aug. 5. 15:55
 7/20 BeefEater ***** válasza:
100%
A szakítás általában impliciten azt is jelenti, hogy "ne keress". Én csak akkor szoktam az exemmel kommunikálni, ha valami megbeszélni valónk van, például valamije még nálam van. Ha tényleg érdekelne, hogy mi van vele akkor nem szakítottam volna vele.
2020. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál. Először azt írtad, szakítottatok.

Utána meg, hogy idő kell neki, hogy ne haraggal nézzen rád.

Most meg ár ő szakított?

Akkor nyilván csináltál "valamit".

Hagyd békén!

2020. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
6: ne aggódj, ha így folytatod, meg fogja tenni. Lehet, tényleg csak a cuccaira vár, csak megpihent a folyamat közben
2020. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet éppen valami dolga akadt, elutazott a barátaival vagy ilyesmi és ezért nem ír vissza neked. Ha kellenek neki a cuccai, majd azokért úgyis megy. Addig is tedd őket bele egy dobozba, aztán rakd félre.
2020. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!