Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított,a barátnőmtol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított,a barátnőmtol érdeklődik felolem. Miert nem engem kerdez,vagy miert nem keres fel? Egyaltalan ha dobott,miert érdeklem?

Figyelt kérdés
A szakítás 1pillanat alatt történt,egyik percben minden jo,utana a fekete leves. Nem indokolta,lelépett. A szülei es a barátai utaltak.

2020. júl. 31. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért érdeklődik a barátnődtől, hogy nehogy öngyilkos vagy depressziós legyél. Szánalomból meg sajnálatból.
2020. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam,hogy szakítás elotti nap kisbabát szeretett volna tolem!
2020. júl. 31. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb, hogy megszabadultál tőle...
2020. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
" 2/3 A kérdező kommentje:Azt lehagytam,hogy szakítás elotti nap kisbabát szeretett volna tolem!" Igen? és meglett a baba? Gyanitom, hogy nem. Akkor meg pesze, hogy szakitott. Még egy ilyen aproságot sem teljesitesz a kedvéért.:-)
2020. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg is kérte a kezed. Ez a kérdés már volt. Megkérte a kezed következő nap szakított 1 óra után már kapcsolatba volt mással úgy hogy pár nappal előtte ami lemaradt, hogy még gyereket is akart csinálni neked. Tenyészterep man típus. Igazi falu bika.


Szerintem jobban tennéd ha megtanulnád hogyan kell kakálni egy nagyot.

Magyarán le kéne szarni es nem foglalkozni az ilyen emberrel aki nem tud kulonbseget tenni tobb minden kozott. Gondolom a kovetkezo kerdesbe egyeb dolog is kiderul rola. Mar kezdem ugy erezni hogy unatkozo kisdiakok kitalalt iromanya. Magyaran szolva kacsa.

2020. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* úgy hogy pár nappal előtte még veled tervezte a közös jövőt
2020. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!