Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt párom egyik percről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom egyik percről a másikra dobott.Tavaly nyaron 1x mar megtette,gyorsan belement egy uj kapcsolatba,de kozben ujra visszatért hozzam. Most ujra ez tortenik,a baratnomtol kérdezget rolam.Miert nem keres?Miert hagyott el ujra?Vissza fog jonni?

Figyelt kérdés

2es fel evig voltunk egyutt.

Tett ki magáról kepet,es latom rajta nem boldog,mivel ismerem.

Ha nem boldog ugy hogy uj párkapcsolatba menekult a szakítás után 1ora alatt,akkor miert hagyott el ujra?



2020. júl. 31. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd vissza, sokkal fájdalmasabb lesz majd a vége, mint amennyivel most megúsznád.
2020. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, visszajön majd, és jövő nyárig megint téged szeret majd. Fel a fejjel!
2020. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fájdalmasabb lesz,de nagyon szeretem es tudom o is...de ő ilyen tipusu ember,viszi a vère..de miert nem keres,ha érdeklődik utánam? Vissza fog jonni? A cuccait se vitte el..nem is érdekli..
2020. júl. 31. 14:50
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van "kódolva" az agyunk, hogy a miértekre találjon választ, pedig sokszor nincs értelme. Itt is ez a helyzet - aki ilyet csinál, azt normális esetben elkéne küldeni a vérbe, nem várni vissza mint egy ázott macskát.


Lehet hogy visszamegy, hisz teljesen lenéz, azt gondolja veled bármit megcsinálhat. Ha neked ez értelmes kapcsolat, akkor tudod még élvezni, megfog történni még párszor. A te életed, a te döntésed.

2020. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Masodik válaszoló,ironiabol irtad?:(
2020. júl. 31. 14:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod vissza? Hogy megint otthagyjon? Ha visszafogadod és megint elhagy, akkor bocs, demegérdemled, mert a saját hibádból képtelen vagy tanulni.
2020. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha tudod, hogy röppentyű a volt párod akkor miért nem határozod el, hogy te bizony olyan pasit szeretnél, akinek csak te vagy, mint hogy évekig szenvedj egy se veled se nélküled kapcsolatban, amiről lerí hogy a pasi is és te is kapcsolatfüggők vagytok. A leírtak alapján én nem vagyok biztos abban, hogy ti igazán szeretitek egymást, sőt.
2020. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mert egyszeruen hihetetlen hogy 1ik percről a másikra itt hagyott..mindent. Hetfon megkérte a kezem kedden szakít es mar másik kapcsolata van...
2020. júl. 31. 15:02
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a te kapcsolatfüggőséged rá irányul, a pasinak meg arra, hogy legyen mellette valaki, ezek alapján tök mindegy hogy ki, hiszen ahogy írtad, rá egy órára már kapcsolatban volt. Gratulálok egyébként a pasihoz, de neked bizony tenni kéne ellene, elkéne foglalnod magad, és rendbe tenni az életed, takarítgatni a házacska körül, hobbit találni, és ráparancsolni a volt párodra, hogy a cuccát legyen szíves ne nálad tárolja, hiszen nem vagy raktár és nem követgetni a közösségin hogy éppen mit csinál, ha ő ezt direkt kiprovokálja személyesen akkor meg nagy ívben tojni rá, hogy érezze, hogy nem körülötte forog a világ. Ennyit kéne tenned, és máris jobban éreznéd magad, és idővel te is nyitva lennél egy olyan kapcsolatra ahol nem néznek hülyének és nem használnak ki. Magyarán normális kapcsolat, ahol megbecsülnek.
2020. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el 1 hónap múlva azt a másikat is megkéri majd és ugyanezt leműveli vele is. Méhecske virágról virágra röppenő méhecske, semmi több.
2020. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!